персональний сайт

народний депутат України

«За словом - справа, за справою - результат»

Соціальний проект «Не старіють душею ветерани»

Багато років тому вони мріяли, любили, будували плани на майбутнє. Але їх плани перекреслила війна. Ціною власного життя на фронтах, в тилу ворога вони відстояли наше право жити, мріяти, любити. Вони перемогли - і сьогодні у нас є головне: мирне небо над головою, під яким ми творимо, будуємо плани на майбутнє, мріємо і любимо. А що залишилося у них? Залишився тільки день Великої Перемоги, день, в який ми згадуємо про них і за традицією даруємо букети квітів. І це вся наша подяка за те, що вони зробили для нас?

Багато хто з них самотні і безпорадні. Адже все, що їм потрібно від нас - це трохи більше турботи, трохи більше уваги! Досить зупинитися на мить і подивитися по сторонах: справжні герої живуть не в кіно. Справжні герої тихо і скромно живуть поруч з нами! Давайте не забувати про це і чесно відповімо на просте запитання: а що кожен з нас зробив для ветеранів?

Якщо Ви не байдужі і готові брати участь у проекті, або Вам потрібна допомога, звертайтеся до громадських приймалень.

Проект реалізується на території міста Чугуїв, Великобурлуцького, Вовчанського, Дворічанського, Печенізького та Чугуївського районів.