персональний сайт

народний депутат України

«За словом - справа, за справою - результат»

Новини по:

Високопреосвященніший Єлисей відвідав м Вовчанськ

07.09.2015 00:00 Високопреосвященніший Єлисей відвідав м Вовчанськ

6 вересня 2015 року, в 14-у Неділю після П'ятидесятниці, Архієпископ Ізюмський і Куп'янський Єлисей звершив Божественну літургію в храмі Святих-Жен-Мироносиць м. Вовчанськ.

Біля дверей храму, дзвоном, хлібом-сіллю та букетами квітів тепло вітали Високопреосвященнішого Єлисея, духовенство та віруючі.

Богослужіння почалося з урочистої зустрічі Архієпископа Єлисея та облачення його на кафедрі в центрі храму.

Його Високопреосвященству співслужили: благочинний Вовчанського округу прот. Іоанн Остапович, прот. Алексій Годлевський, духовенство благочиння, секретар єпархії архідиякон Юрій Чудак та протд. Алексій Бєлік.

Помолитися в цей недільний день зібралися народний депутат України Дмитро Шенцев, представники місцевих органів управління і віруючі міста.

По закінченні Богослужіння Архієпископ Єлисей виголосив проповідь, в якій зазначив, що в сьогоднішньому євангельському читанні ми чули притчу про званих на бенкет. Званим пропонується свято, але вони вибирають будні і клопоти. Їх звуть в світ, але вони залишаються в тьмяності дня. Так відкидається Боже покликання і людина замикається в своїх земних клопотах. Людина домоглася того, що закрила для себе Світло і Божу любов, скасувала свято, загасила вогні Неба і залишилася зі своєю землею і волами. Господь посилає слуг Своїх на розпуття, скликати всіх і кожного, хто зустрінеться їм на шляху. Цар, вийшовши подивитися, побачив там чоловіка, одягненого не в шлюбний одяг. І каже йому: «Друг! як ти ввійшов сюди, не мавши одежі весільної?» Що ж це за одяг? Одяг - це внутрішня чистота і лагідність, це праведне благочестиве життя. Ми з вами почули заклик Божий, ми прийшли до Бога через купіль Святого Хрещення. Ми увійшли на шлюбний бенкет. А далі кожному з нас на своєму життєвому шляху потрібно одягнутися в духовні одежі. Будемо обробляти душу свою і частіше відповідати собі на питання: «Чи живемо ми за заповідями Христовим?» Цей роздум повинен стосуватися струн нашої душі і нашого серця, щоб вони змусили нас глибоко задуматися над істинним сенсом життя. І тоді ми зможемо перевірити, в шлюбному ми одязі або в одіянні гріха. Дай Боже, щоб обраними стали всі і всі могли гідно брати участь у торжестві любові, яке здійснює євхаристія, адже Господь віддав Себе всього за кожного з нас і чекає, що кожен відповість Йому повною мірою.

По закінченні проповіді Архієпископ Єлисей нагородив медаллю Піщанської ікони Божої Матері ІІ ступеня: Віктора Володимировича Виродова, Юрія Олександровича Сукачова, Сергія Вікторовича Маміна, Віктора Олександровича Никоненка, Юрія Миколайовича Калашникова; а також Архиєрейською грамотою: Володимира Олександровича Колесникова.

По закінченні нагородження Архієпископ Єлисей дав усім своє святительське благословення.

 

За матеріалами сайту http://izyum-eparhiya.org/index.php/news/eparkhialnye-novosti/1176-15-09-06-vysokopreosvyashchennejs...


Повернення до списку


23.08.2015 00:00
День громади - це особливе свято, яке об’єднує всіх, хто любить свій рідний край, тих людей, чиєю працею воно розбудовується. Як без коріння стебло, так і без гурту село. Такі зустрічі гуртують громаду, дають надію на краще життя і спонукають людей вірити в себе. Село живе і буде жити, допоки цвітуть сади, колосяться щедрі хлібні поля, сміються діти, лунають пісні.
Детальніше
08.05.2014 12:00
Напередодні Дня Перемоги учасники бойових дій у Великій Вітчизняній війні приймали вітання від народного депутата України Дмитра Шенцева. За дорученням парламентарія керівник його районної громадської приймальні Леонід Борисов побував у фронтовиків селищ Есхар і Кочеток, передав особисто слова подяки ветеранам за нашу Велику Перемогу і вручив продуктові набори від благодійного фонду Дмитра Шенцева, дізнався про їхні проблеми і побажання. На прохання народного депутата сільські та селищні голови передали подарунки місцевим фронтовикам.
Детальніше
20.03.2018 10:01
Завершився 8-ий Всеукраїнський турнір з боксу «Олімпійські надії», який проходив наприкінці минулого тижня у спортивній залі Чугуївської районної дитячо-юнацької спортивної школи. У ньому брали участь 150 учасників із шести областей України: Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Одеської, Полтавської та Харківської.
Детальніше
Всi новини