персональний сайт

народний депутат України

«За словом - справа, за справою - результат»

Новини по:

Вітання ветерану

24.03.2016 00:00 Вітання ветерану

Нещодавно учасниця Другої Світової війни, мешканка Вовчанська Тетяна Никифорівна Калюжна відзначила День народження.

Привітати іменинницю зі святом від імені народного депутата України Дмитра Шенцева та міського голови прибули керівник громадської приймальні парламентаря Тетяна Шевченко та керуюча справами (секретар) виконкому Вовчанської міської ради Аліна Мурашко.

До іменинниці завітав також голова міської ради ветеранів війни і праці Михайло Слободян.


Повернення до списку


24.02.2018 09:49
Таке свято дітям Печенізького району традиційно декілька разів на рік дарує Дмитро Шенцев – народний депутат України. Минулого вихідного дня школярі Печенізької загальноосвітньої школи ім. Гріха Семирадського знову зустрілися з цирковим мистецтвом.
Детальніше
12.10.2016 00:00
Шановні земляки!
14 жовтня Україна вшановує Захисників Вітчизни, тих, хто пройшов школу мужності, доблесті і честі, хто обрав нелегкий життєвий шлях – захищати свою державу та її громадян. Історичне значення цієї календарної дати з роками трансформувалося. Назва свята теж звучала по-різному, але головний його смисл пройшов через сотні років і залишився незмінним.
Детальніше
05.05.2015 00:00
Сім десятиліть відділяють нас від однієї з найважливіших подій двадцятого століття – Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Покоління, чиє дитинство, юність та зрілість пройшли через воєнне лихоліття, пережило найжорстокішу з війн і одержало найважчу, але найвеличнішу Перемогу. Сьогодні солдатів, які в 1945-му принесли мир і спокій людству, поряд з нами залишилось зовсім мало, у них сиві голови. Але сьогодні, як і 70 років тому, у їхніх молодих очах - віра і мужність. Скільки бачили ці очі, що винесли на собі ці плечі, що пережили серця? Вони знають, яка страшна війна і як гордо майорить прапор рідної країни над відвойованими територіями. Вони пам'ятають кожну п’ядь землі на шляху до Перемоги, кожну пролиту краплю крові. Власної і чужої. Як син фронтовика, знаю про це з батьківських спогадів. Мої проекти «Ніхто не забутий, ніщо не забуте», «Не старіють душею ветерани», які ми реалізуємо в окрузі разом з командою однодумців, - це не лише моя депутатська робота, а, перш за все, мій синівський та громадянський обов’язок. Я прагну максимально приділити увагу ветеранам, бо в кожному з них бачу своїх батьків.
Детальніше
Всi новини