персональний сайт

народний депутат України

«За словом - справа, за справою - результат»

Новини по:

Іменну стипендію Дмитра Шенцева вручено учням із Старосалтівської ОТГ

05.10.2020 00:00 Іменну стипендію Дмитра Шенцева вручено учням із Старосалтівської ОТГ Наприкінці минулого тижня іменну стипендію народного депутата України Дмитра Шенцева вручено чотирьом учням, які навчаються у школах Старосалтівської об’єднаної громади.
За результатами другого півріччя 2019/2020 навчального року за значні успіхи в навчанні, науковій, спортивній, творчій та громадській діяльності стипендії удостоєні:
-    Курсачова Карина, учениця Хотімлянської загальноосвітньої школи;
-    Черкашина Анастасія, Бобровських Максим, Івакін Кирило, учні Старосалтівської загальноосвітньої школи.
Стипендіати – звичайні діти, діти, які докладають трошки більше зусиль до навчання, громадської роботи, занять спортом. Діти, які розуміють, що нічого не дається просто так, для досягнення мети – потрібно докласти зусилля.

Повернення до списку


14.08.2020 00:00
Зарожне, Кочеток, Новопокровка, Есхар, Велика Бабка, Кам’яна Яруга, Введенка, Старопокровка – територія цих селищних рад була визволена від фашистів у період з 10 по 13 серпня 1943 року. Чотири дні – і ціла віха в житті людей. Людей, які пам’ятають і цінують подвиг Воїнів-визволителів.
Детальніше
16.09.2013 00:00
На Вовчанських Хуторах вперше відзначили день громади

Сільське життя - це щоденна напружена праця: на виробництві, вдома, біля худоби, на городі… Втомлива справа, якщо чесно. І тим більше селяни цінують кожен привід, щоб, відволікшись від буденності, зібратися разом та дружньо і весело взяти участь у цікавих заходах.
Детальніше
10.07.2017 00:00
У селі Леб᾽яже Чкалівської об’єднаної громади весело і з розмахом відзначили на березі Сіверського Дінця древньослов’янське свято літнього сонцестояння – свято Івана Купала.
Це було феєричне дійство з купальським багаттям, через яке перестрибували, щоб позбутися злих чарів, юнаки та дівчата, з ритуальним деревцем мареною, казковими персонажами Нептуном, бісенятами, русалками тощо. Серед численних розваг малечі чи не головною була надувна гірка від Благодійного фонду Дмитра Шенцева.
Детальніше
Всi новини