персональний сайт

народний депутат України

«За словом - справа, за справою - результат»

Новини по:

День села у Зарічному

21.09.2016 00:00 День села у Зарічному

Нещодавно Зарічне (колишнє Петрівське), відсвяткувало день села. Свято, як завжди, зібрало практично всіх мешканців населеного пункту - і старих і малих. Та цей не дивно. Адже організатори цього дійства постійно творчо і з фантазією підходять до підготовки та проведення масових гулянь. Так було і цього разу.

Мешканців Зарічного з днем народження села привітав голова Старосалтівської обєднаної територіальної громади Едуард Коновалов, який відзначив вагомий внесок багатьох поколінь селян у розвиток громади і вручив подарунки поважним мешканцям Зарічного які у нинішньому році відзначили, або ж відзначатимуть ювілейні дні народження. Це такі як Віра Іванівна Михайловська, Марія Яківна Гришковська, Софія Василівна Кострикіна, Галина Михайлівна Заболотня (80 років), Тетяна Олександрівна Лихоман (85 років) та Микола Федорович Рассоха (90) років.

Велику зацікавленість у гостей свята викликала традиційна виставка робіт майстрів народної творчості і зокрема вишивка, яка причаровувала яскравими орнаментами та високохудожнім виконанням робіт. Всі, хто представив свої твори на виставку, а це були мешканці села, отримали в якості солодкого призу - торти. Приємно, що прагнення і вміння творити вишивані візерунки продовжує жити. Підтвердила це і Злата Єфремова, яка була наймолодшою за віком учасницею цього яскравого конкурсу.

Традиційно було відзначено і молоді сім’ї у яких у нинішньому році народилися діточки. І те, що село приростає малюками, а їх з початку року народилося вже п’ятеро, не може не радувати - значить воно живе і з впевненістю дивиться у свій завтрашній день. Підтвердженням цього було і те, що свято проходило під веселий гомін, сміх та вигуки дітвори, якої тут було особливо багато. Та й як було не веселитися та розважатися цим хлопчикам і дівчаткам коли вони отримали гарний подарунок - можливість побавитись на надувній гірці яку для свята надав Благодійний фонд Дмитра Шенцева за що мешканці громади йому щиро вдячні.

Подарунком до дня села була і чудова концертна програма, яку спільними зусиллями підготували учасники художньої самодіяльності зі Старого Салтова, Бугаївки та самого Зарічного. Перед учасниками свята виступив і духовий оркестр з Гонтарівки. Не обійшлося і без частувань смачними стравами, такими як традиційні каша, плов та шашлик.

А все це веселе дійство завершилося святковою дискотекою для молоді.

Як відзначають організатори свята його проведення на такому високому рівні було б просто неможливим без сприяння місцевих підприємців. Зокрема відчутну допомогу надали сім’ї підприємців Селіхових, Бернадських, Андрєєвих, Кундіус та Москаленко, ПП Лабунський. Допомогли в організації свята і депутати Олександр Бобріков та Віталій Волковський. Громада села щиро вдячна цим людям за те, що вони допомогли організувати і провести таке чудове свято.


Повернення до списку


23.08.2015 00:00
День громади - це особливе свято, яке об’єднує всіх, хто любить свій рідний край, тих людей, чиєю працею воно розбудовується. Як без коріння стебло, так і без гурту село. Такі зустрічі гуртують громаду, дають надію на краще життя і спонукають людей вірити в себе. Село живе і буде жити, допоки цвітуть сади, колосяться щедрі хлібні поля, сміються діти, лунають пісні.
Детальніше
08.05.2014 12:00
Напередодні Дня Перемоги учасники бойових дій у Великій Вітчизняній війні приймали вітання від народного депутата України Дмитра Шенцева. За дорученням парламентарія керівник його районної громадської приймальні Леонід Борисов побував у фронтовиків селищ Есхар і Кочеток, передав особисто слова подяки ветеранам за нашу Велику Перемогу і вручив продуктові набори від благодійного фонду Дмитра Шенцева, дізнався про їхні проблеми і побажання. На прохання народного депутата сільські та селищні голови передали подарунки місцевим фронтовикам.
Детальніше
20.03.2018 10:01
Завершився 8-ий Всеукраїнський турнір з боксу «Олімпійські надії», який проходив наприкінці минулого тижня у спортивній залі Чугуївської районної дитячо-юнацької спортивної школи. У ньому брали участь 150 учасників із шести областей України: Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Одеської, Полтавської та Харківської.
Детальніше
Всi новини