персональний сайт

народний депутат України

«За словом - справа, за справою - результат»

Новини по:

Свято творчого колективу

03.12.2018 17:30 Свято творчого колективу У суботу, 1 грудня хор ветеранів районного Будинку культури під керівництвом Юрія Григор’єва відсвяткував день народження. Колективу виповнилося тридцять років.
Цього дня учасники хору запросили глядачів і шанувальників творчості колективу на святковий звітний концерт, прагнучи вкотре подарувати землякам гарний настрій, порадувати майстерним виконанням пісень.
Глядачі і почесні гості святкового концерту, як і годиться, на день народження прийшли не з пустими руками. Цього дня зі святкової сцени на адресу хору ветеранів, його керівника та всіх, хто стояв біля витоків створення колективу звучало багато вітальних слів та теплих побажань. Прозвучали такі слова і від народного депутата України Дмитра Шенцева, людини для якої увага до потреб ветеранів на одному з головних місць. Він тепло привітав хор із 30-річчям його створення, подякував за творчість і постійне прагнення дарувати глядачам гарний настрій. Разом зі словами привітань від Дмитра Олексійовича, які під час святкувань озвучила керівник його громадської сприймальні у Вовчанському районі Тетяна Шевченко, народний депутат передав учасникам хору і чудовий подарунок - торти до святкового столу.
З привітаннями на адресу учасників хору виступили також голова ветеранської організації району Валентина Триньова та численні спонсори, люди завдяки допомозі яких колектив має змогу підвищувати свою виконавську майстерність, отримує нові сценічні костюми та має змогу брати участь у різноманітних творчих оглядах та концертах, що проходять за межами району.
Творчий колектив щиро дякував всім, хто прийшов привітати його з днем народження і в свою чергу сам зробив всім присутнім чудовий подарунок – представив концертну програму у якій прозвучали найкращі твори з багатого репертуару.

Повернення до списку


21.04.2014 00:00
Напередодні Великоднього свята, 17 квітня, Шарко Марія Яківна, учасниця бойових дій у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років, мешканка села Кицівка Печенізького району відзначила ювілейний день народження – 90-річчя. Привітання й подарунки ювілярші передав народний депутат України Дмитро Олексійович Шенцев. У своєму вітанні депутат висловив ветерану вдячність за сумлінну багаторічну працю, за самовіддану працю в роки Великої Вітчизняної, за те, що, не жаліючи себе, разом з мільйонами учасників бойових дій, ветеранів під час війни та в повоєнні роки Марія Яківна стала безпосереднім учасником та свідком найважчих та найдраматичніших подій в історії нашої країни.
Детальніше
28.09.2015 00:00
Минулої суботи всі чотири села Іванівської громади святкували свої дні народження. Так, найстарішому населеному пункту селу Василівка виповнилося 375 років. Іванівці з дня її заснування виповнилося 370, Захарівці - 365, а наймолодше село Благодатне святкувало 275 річницю з дня свого заснування.
Детальніше
28.09.2016 00:00
Реалізацію міні-проекту Асоціації власників житлових будинків «Іванівський комунальник» «Благополуччя ветеранів - пріоритет для громади села», який був визнаний переможцем в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє», презентували в Іванівці 28 вересня. На його кошти здійснено капітальний ремонт даху житлового будинку по вулиці Центральній, 20 (Леніна).
Детальніше
Всi новини