персональний сайт

народний депутат України

«За словом - справа, за справою - результат»

Новини по:

Свято творчого колективу

03.12.2018 17:30 Свято творчого колективу У суботу, 1 грудня хор ветеранів районного Будинку культури під керівництвом Юрія Григор’єва відсвяткував день народження. Колективу виповнилося тридцять років.
Цього дня учасники хору запросили глядачів і шанувальників творчості колективу на святковий звітний концерт, прагнучи вкотре подарувати землякам гарний настрій, порадувати майстерним виконанням пісень.
Глядачі і почесні гості святкового концерту, як і годиться, на день народження прийшли не з пустими руками. Цього дня зі святкової сцени на адресу хору ветеранів, його керівника та всіх, хто стояв біля витоків створення колективу звучало багато вітальних слів та теплих побажань. Прозвучали такі слова і від народного депутата України Дмитра Шенцева, людини для якої увага до потреб ветеранів на одному з головних місць. Він тепло привітав хор із 30-річчям його створення, подякував за творчість і постійне прагнення дарувати глядачам гарний настрій. Разом зі словами привітань від Дмитра Олексійовича, які під час святкувань озвучила керівник його громадської сприймальні у Вовчанському районі Тетяна Шевченко, народний депутат передав учасникам хору і чудовий подарунок - торти до святкового столу.
З привітаннями на адресу учасників хору виступили також голова ветеранської організації району Валентина Триньова та численні спонсори, люди завдяки допомозі яких колектив має змогу підвищувати свою виконавську майстерність, отримує нові сценічні костюми та має змогу брати участь у різноманітних творчих оглядах та концертах, що проходять за межами району.
Творчий колектив щиро дякував всім, хто прийшов привітати його з днем народження і в свою чергу сам зробив всім присутнім чудовий подарунок – представив концертну програму у якій прозвучали найкращі твори з багатого репертуару.

Повернення до списку


20.03.2014 00:00
Вже зараз, не чекаючи початку офіційного старту щорічної акції «За чисте довкілля» Чугуївська молодь провела суботник з прибирання пляжу в урочищі Фігуровка. Піщаний берег Сіверського Дінця тут - улюблене місце відпочинку не лише городян, але багатьох жителів району та Харкова.
Детальніше
19.12.2013 00:00
В день покровителя всіх малюків Святого Миколая подарунки від народного депутата України Дмитра Шенцева отримали вихованці Чугуївського міського центру соціально-психологічної реабілітації.
П'ятнадцять вихованців центру раділи зустрічі з давніми друзями і самі дарували гостям свій талан. Святий Миколай, який зазирнув у гості побажав дітям і дорослим добра, достатку і щастя.
Детальніше
23.08.2014 00:00
Ось уже який рік поспіль за ініціативи народного депутата України Дмитра Шенцева у Великобурлуцькому районі, як і інших районах і містах округу, проходить конкурс – огляд «Квітучий край».
У 2014 році конкурсною комісією було визначено переможців у трьох номінаціях: «Краще подвір’я» (Юрій Полтинкін із села Григорівка, Валентина Шевякова з селища Великий Бурлук та Тетяна Занченко із села Катеринівка); «Кращий двір багатоквартирного будинку» (двір будинку № 4, мікрорайон №1,  селище Великий Бурлук,  Зінаїда Поклонська); «Краща клумба» (Людмила Штефан із села Хатнє, Юлія Косолапова з села Шипувате та Зінаїда Глущенко з села Стецьківка).
Детальніше
Всi новини