персональний сайт

народний депутат України

«За словом - справа, за справою - результат»

Новини по:

Три дні зустрічей у виборчому окрузі

23.08.2021 00:00 Три дні зустрічей у виборчому окрузі

Напередодні 30-річчя незалежності України народний депутат України Дмитро Шенцев з робочою поїздкою відвідав села і селища свого виборчого округу. Яка ж різна і в той же час прекрасна наша Харківщина!

Новоолександрівка Вовчанської громади. Старовинне, дуже гарне село, що розкинулося на берегах невеликої річечки. Село увійшло до складу Вовчанської громади, втративши свою адміністративну самостійність. Але при цьому люди залишаються згуртованими, шанують свої традиції і відзначають щорічні свята. Один з таких свят - день села, нардеп провів разом з ними. Дмитро Шенцев радий побачити Єгора, якому його Фонд кілька років тому придбав електричну інвалідну коляску. Єгор відразу ж освоїв новий спосіб пересування і став самостійно їздити до школи. Він із задоволенням вчитися і прекрасно читає вірші.

Печеніги. Селище міського типу. Центр Печенізької об'єднаної громади. Олександр Гусаров - молодий і дуже активний голова, який мотивує односельчан на розвиток і досягнення. Тут багато активної спортивної молоді - неодноразових чемпіонів України і Європи з гирьового спорту. У Печенігах Дмитро Шенцев нагородив переможців огляду - конкурсу «Квітучий край», який цього року проводиться в десятий, ювілейний раз. Дмитро Шенцев разом з Олександром Гусаровим подарували печеніжців прекрасним концертом. А Благодійний фонд Шенцева порадував учасників свята феєрверком.

Вільча - зовсім молодий селище. Побудоване для чорнобильців, переселенців з однойменного селища на Поліссі і заселене в 1992 році. Навіть сильний дощ не завадив вільчанам провести разом прекрасний вечір; поспілкуватися, насолодитися виступом місцевої дітвори і учасників хору ветеранів Вовчанського міського будинку культури. Тут до нардепа зверталися з питаннями, важливими для ліквідаторів.

Шипувате Великобурлуцька громада. Село зі своєю історією і традиціями, які шанують і примножують. Село з успішно працюючими сільгосппідприємствами і розвиненою інфраструктурою. Село, в якому жителі не прагнуть виїхати в чужі краї і впевнені в завтрашньому дні. За це величезне спасибі соціально відповідального бізнесу.

Все більше проблем, про які розповідають жителі сіл, можна вирішити тільки на державному рівні. Це питання пенсійного забезпечення держслужбовців та пільгового контингенту, питання комунальних тарифів.

«Такі поїздки, спілкування з людьми дають мені сили працювати і розуміння того, що я можу зробити для своїх рідних громад в парламенті», - говорить Дмитро Шенцев.
Повернення до списку


07.07.2021 00:00
Сьогодні в Вовчанській лікарні після реконструкції відкрили приймальне відділення, оснащене за останнім словом техніки. Волчани і жителі сусідніх Старосалтівської, Вільхуватської і Великобурлуцької громад отримали відмінну медичну базу, де їм зможуть надати екстрену допомогу.
Детальніше
28.06.2019 00:00
У четвер, 27 червня 2019 року, народний депутат України Дмитро Шенцев побував на випускних вечорах в м. Чугуїв і с. Артемівка Печенізького району.
Традиційно яскраво, красиво і видовищно пройшов в Чугуєві міської випускний бал. На Соборній площі окрім винуватців торжества зібралися жителі міста, щоб провести в доросле життя 167 чугуївських випускників.
Детальніше
01.02.2019 15:35
Другого лютого ми відзначаємо день визволення Дворічної і Дворічанського району від нацистів. Сімдесят шість років тому в ході запеклих і кровопролитних боїв ворог був вигнаний із Дворічанської землі, а складна військова операція 6-го гвардійського кавалерійського корпусу під командуванням генерал-лейтенанта С.В. Соколова увінчалася успіхом.
Детальніше
Всi новини