персональний сайт

народний депутат України

«За словом - справа, за справою - результат»

Новини по:

Вітання народного депутата України Дмитра Шенцева з Днем журналіста

04.06.2021 00:00 Вітання народного депутата України Дмитра Шенцева з Днем журналіста

Шановні представники засобів масової інформації!


Від щирого серця вітаю вас з професійним святом – Днем журналіста! 

У нинішніх реаліях бути журналістом можуть тільки наполегливі, сміливі та принципові люди. Кожен день в пошуках цікавих і важливих новин та сюжетів вам доводиться пропускати через себе гігабайти інформації, спілкуватися із сотнями людей, а іноді навіть працювати з ризиком. 

Сьогодні, як ніколи, в суспільстві зростає запит на актуальну, об'єктивну і достовірну інформацію. Словом ви можете майстерно переконати, спрямувати, мотивувати людей на добрі вчинки. І ви вмієте це робити на високому професійному рівні.

Бажаю, щоб ваша праця була гідно оцінена, а навколо завжди було багато цікавих героїв і тем. Бажаю гостроти думки, витримки і найголовніше - безпеки. Нехай робота завжди буде цікавою, інформаційні приводи - позитивними, а ідеї ніколи не закінчуються. Здоров'я вам, добра і особистого щастя!

З Днем журналіста!З повагою, 

народний депутат України                                                                                     Дмитро Шенцев   Повернення до списку


25.03.2017 00:00
На цьому тижні Великобурлуччина приймала гостей. До учнів Приколотнянської загальноосвітньої школи завітали представники ветеранських організацій з Києва, Миколаєва, Одеси і Харкова. Всі вони прибули на малу батьківщину Героя Радянського Союзу Костянтина Ольшанського щоб в черговий раз віддати данину пам’яті подвигу нашого земляка. На урочистій лінійці прийняли участь як гості, так і вчителі й учні місцевої школи. Привітав учасників і народний депутат України Дмитро Шенцев, телеграму від нього зачитала керівник районної громадської приймальні Ніна Капленко. «Згадуючи подвиг ольшанців, ми знову усвідомлюємо всю грандіозність Перемоги над нацизмом. Пишаємося, що саме наші батьки і діди змогли перемогти, зруйнувати і знищити цю темну силу. Ім'я Костянтина Ольшанського - в ряду найбільш прославлених героїв Великої Вітчизняної війни, чия безмежна мужність і стійкість стали взірцем для багатьох поколінь. Великий подвиг десантників увійшов не тільки в історію Великої Вітчизняної війни, але і в історію всіх воєн як унікальний. В історії немає іншого випадку, коли за один подвиг всі 68 осіб одночасно були удостоєні звання Героя Радянського Союзу. Духовне і моральне значення подвигу ольшанців безцінне»- сказано в зверненні.
Детальніше
24.03.2016 00:00
Нещодавно учасниця Другої Світової війни, мешканка Вовчанська Тетяна Никифорівна Калюжна відзначила День народження.
Привітати іменинницю зі святом від імені народного депутата України Дмитра Шенцева та міського голови прибули керівник громадської приймальні парламентаря Тетяна Шевченко та керуюча справами (секретар) виконкому Вовчанської міської ради Аліна Мурашко.
Детальніше
08.05.2015 00:00
Напередодні Дня Перемоги учасники бойових дій у Великій Вітчизняній війні Дворічанського району, як і всіх районів 176 виборчого округу, отримали вітання та продовольчі набори від народного депутата України Дмитра Шенцева.
Детальніше
Всi новини