персональний сайт

народний депутат України

«За словом - справа, за справою - результат»

Новини по:

Стипендією Дмитра Шенцева відзначено троє гирьовиків з Печеніжчини

03.10.2020 00:00 Стипендією Дмитра Шенцева відзначено троє гирьовиків з Печеніжчини Стипендією Дмитра Шенцева відзначено троє гирьовиків з Печеніжчини. Стипендія народного депутата України Дмитра Шенцева була започаткована у минулому навчальному році як додатковий стимул і заохочення до активної участі в науковому, культурному, спортивному й творчому житті школярів районів округу, яким опікується народний депутат.
Таку підтримку талановитої молоді на Печеніжчині, як діти, так і батьки зустрічають щоразу з радістю та вдячністю.
За результатами другого півріччя 2019/2020 навчального року відзначено трьох спортсменів-гирьовиків, учнів Печенізького ліцею ім.Г.Семирадського та вихованців секції гирьового спорту дитячо-юнацької спортивної школи, які навчаються під керівництвом Юрія Орлова – відомого на Харківщині тренера та багаторазового чемпіона світу з гирьового спорту.
Приємну місію нагородження здійснили  керівник громадської приймальні народного депутата України Дмитра Шенцева в Печенізькому районі Наталія Балабай разом із головою Печенізької районної державної адміністрації Олександром Апостолом.
Іменні стипендії народного депутата України Дмитра Шенцева отримали::
-    Гайдар Геннадій, учень 10 класу, переможець (1 місце) в турнірі з гирьового спорту Харківського гарнізону, присвяченому 100-й річниці від дня народження маршала авіації І.М. Кожедуба; 1 місце у чемпіонаті Харківської області серед юнаків з гирьового спорту.
-    Малашенко Олександр, учень 8 класу, переможець (1 місце) в турнірі з гирьового спорту Харківського гарнізону, присвяченому 100-й річниці від дня народження маршала авіації І.М. Кожедуба; 1 і 2 місце у чемпіонаті Харківської області серед юнаків з гирьового спорту.
-    Гриценко Олег, учень 11 класу, переможець (1 місце) в турнірі з гирьового спорту Харківського гарнізону, присвяченому 100-й річниці від дня народження маршала авіації І.М. Кожедуба.  
Ось такі вони – наші стипендіати! Найкращі! Гордість батьків, громади Печенізького району та й всієї Харківщини!
Цього дня привітали всіх хлопців, що днями переможно виступили у складі збірної Харківської області на чемпіонаті України, який проходив на минулому тижні в м. Києві. Окрім нинішніх стипендіатів, Харківщину на цих змаганнях представляли Юрій Казаков та В’ячеслав Трушкін.
Вітаємо вас, дорогі наші діти! Пишаємося вами! Радіємо за вас! Вітаємо тренера і батьків!

Повернення до списку


14.08.2020 00:00
Зарожне, Кочеток, Новопокровка, Есхар, Велика Бабка, Кам’яна Яруга, Введенка, Старопокровка – територія цих селищних рад була визволена від фашистів у період з 10 по 13 серпня 1943 року. Чотири дні – і ціла віха в житті людей. Людей, які пам’ятають і цінують подвиг Воїнів-визволителів.
Детальніше
16.09.2013 00:00
На Вовчанських Хуторах вперше відзначили день громади

Сільське життя - це щоденна напружена праця: на виробництві, вдома, біля худоби, на городі… Втомлива справа, якщо чесно. І тим більше селяни цінують кожен привід, щоб, відволікшись від буденності, зібратися разом та дружньо і весело взяти участь у цікавих заходах.
Детальніше
10.07.2017 00:00
У селі Леб᾽яже Чкалівської об’єднаної громади весело і з розмахом відзначили на березі Сіверського Дінця древньослов’янське свято літнього сонцестояння – свято Івана Купала.
Це було феєричне дійство з купальським багаттям, через яке перестрибували, щоб позбутися злих чарів, юнаки та дівчата, з ритуальним деревцем мареною, казковими персонажами Нептуном, бісенятами, русалками тощо. Серед численних розваг малечі чи не головною була надувна гірка від Благодійного фонду Дмитра Шенцева.
Детальніше
Всi новини