персональний сайт

народний депутат України

«За словом - справа, за справою - результат»

Новини по:

Дмитро Шенцев: «Дарувати дітям радість» – не лише соціальний проект, а й один з моїх незмінних життєвих принципів

10.01.2018 00:00 Дмитро Шенцев: «Дарувати дітям радість» – не лише соціальний проект, а й один з моїх незмінних життєвих принципів

5 січня до Харківського цирку на новорічну циркову програму з’їхалися глядачі з Печенізького та інших районів округу, який опікує народний депутат України Дмитро Шенцев. Він не змінює традиції, що започаткував багато років тому, запрошуючи протягом року та в дні Новоріччя й Різдва Христового дітлахів на зустріч із цирком.

«Це є щастям для будь-якої людини, а тим паче для мене як батька трьох дітей та маленького онучка, - дарувати радість дитині й бачити її щасливі очі, - говорить Дмитро Олексійович. – Заради щасливих облич дітей варто жити й працювати».

На глядачів цього дня чекали герої новорічної казки – і Дід Мороз зі Снігуронькою, і майстри циркового мистецтва, які підготували дивовижні номери. Тут виступали і акробати, і повітряні гімнасти, і веселі клоуни та дресировані тварини. Артисти повеселили всіх на славу. Одним словом, дітвора з усіх загальноосвітніх закладів району разом з педагогами, батьками отримала цього дня, як і завжди, море позитивного заряду й задоволення, висловлюючи щиру вдячність Дмитру Шенцеву за прекрасний новорічний подарунок та велике добре серце. 


Повернення до списку


28.12.2016 00:00
Напередодні новорічних свят депутат Харківської обласної ради Микита Шенцев зустрівся з представниками прийомних сімей, дітьми та вихователями дитячих будинків сімейного типу, які знаходяться в його окрузі.
Детальніше
24.04.2015 00:00
Сьогодні жителі Великобурлучини вшановували пам'ять людей, які ціною власного життя рятували світ від наслідків Чорнобильської катастрофи. Зранку у Свято-Преображенському храмі смт Великий Бурлук відбувся молебень в пам'ять про померлих великобурлучан - ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС та переселенців із чорнобильської зони. Молитва настоятеля храму Іоанна Надича за всенародне горе та полум’я свічок змусило присутніх вкотре пригадати жахливі дні чорнобильського лиха, тих молодих хлопців, які у 1986 році заради світлого майбутнього кинулися у пекло, прагнучи приборкати «мирний» атом.
Детальніше
05.10.2018 16:13
Закінчився важкий день в Парламенті.
Наша фракція проголосувала за законопроект про продовження особливого статусу Донбасу. Так, він далекий від досконалості, але ми підтримуємо будь-який крок, який може призвести до країну до миру. Зараз це наша ключова мета!
Детальніше
Всi новини