персональний сайт

народний депутат України

«За словом - справа, за справою - результат»

Новини по:

Дмитро Шенцев: «Дарувати дітям радість» – не лише соціальний проект, а й один з моїх незмінних життєвих принципів

10.01.2018 00:00 Дмитро Шенцев: «Дарувати дітям радість» – не лише соціальний проект, а й один з моїх незмінних життєвих принципів

5 січня до Харківського цирку на новорічну циркову програму з’їхалися глядачі з Печенізького та інших районів округу, який опікує народний депутат України Дмитро Шенцев. Він не змінює традиції, що започаткував багато років тому, запрошуючи протягом року та в дні Новоріччя й Різдва Христового дітлахів на зустріч із цирком.

«Це є щастям для будь-якої людини, а тим паче для мене як батька трьох дітей та маленького онучка, - дарувати радість дитині й бачити її щасливі очі, - говорить Дмитро Олексійович. – Заради щасливих облич дітей варто жити й працювати».

На глядачів цього дня чекали герої новорічної казки – і Дід Мороз зі Снігуронькою, і майстри циркового мистецтва, які підготували дивовижні номери. Тут виступали і акробати, і повітряні гімнасти, і веселі клоуни та дресировані тварини. Артисти повеселили всіх на славу. Одним словом, дітвора з усіх загальноосвітніх закладів району разом з педагогами, батьками отримала цього дня, як і завжди, море позитивного заряду й задоволення, висловлюючи щиру вдячність Дмитру Шенцеву за прекрасний новорічний подарунок та велике добре серце. 


Повернення до списку


10.10.2016 00:00
Одне з найстаріших сіл Чугуївського району Базаліївка, рік заснування якого – 1673. 8 жовтня тут всією громадою відзначили день народження.
Святковий захід розпочався з товариського футбольного матчу на місцевому стадіоні. Для юних учасників дійства Благодійний фонд Дмитра Шенцева встановив надувний батут.
Детальніше
30.08.2015 00:00
Урочисте відкриття нової зали сімейних торжеств відбулося у суботу, 29 серпня в Дворічній. Саме цього дня взяли шлюб Альона Курбатова та Анатолій Бережний, мешканці села Жовтневе. Разом з рідними, на реєстрацію шлюбу з привітаннями та побажаннями молодятам родинного затишку та щасливого подружнього життя завітали очільники району Галина Турбаба і Валерій Приходько, керівник громадської приймальні народного депутата України Дмитра Шенцева Василь Дорошенко. Милувалися затишною залою не тільки молодята, а й гості.
Детальніше
16.01.2017 00:00
Минула п'ятниця в Чугуєві ознаменувався кількома подіями. Однією з них стала церемонія вшанування меценатів міста 2016 року, що відбулася у виставковому залі КЦ «Імідж».
Детальніше
Всi новини