персональний сайт

народний депутат України

«За словом - справа, за справою - результат»

Новини по:

Дмитро Шенцев: «Дарувати дітям радість» – не лише соціальний проект, а й один з моїх незмінних життєвих принципів

10.01.2018 00:00 Дмитро Шенцев: «Дарувати дітям радість» – не лише соціальний проект, а й один з моїх незмінних життєвих принципів

5 січня до Харківського цирку на новорічну циркову програму з’їхалися глядачі з Печенізького та інших районів округу, який опікує народний депутат України Дмитро Шенцев. Він не змінює традиції, що започаткував багато років тому, запрошуючи протягом року та в дні Новоріччя й Різдва Христового дітлахів на зустріч із цирком.

«Це є щастям для будь-якої людини, а тим паче для мене як батька трьох дітей та маленького онучка, - дарувати радість дитині й бачити її щасливі очі, - говорить Дмитро Олексійович. – Заради щасливих облич дітей варто жити й працювати».

На глядачів цього дня чекали герої новорічної казки – і Дід Мороз зі Снігуронькою, і майстри циркового мистецтва, які підготували дивовижні номери. Тут виступали і акробати, і повітряні гімнасти, і веселі клоуни та дресировані тварини. Артисти повеселили всіх на славу. Одним словом, дітвора з усіх загальноосвітніх закладів району разом з педагогами, батьками отримала цього дня, як і завжди, море позитивного заряду й задоволення, висловлюючи щиру вдячність Дмитру Шенцеву за прекрасний новорічний подарунок та велике добре серце. 


Повернення до списку


20.03.2014 00:00
Вже зараз, не чекаючи початку офіційного старту щорічної акції «За чисте довкілля» Чугуївська молодь провела суботник з прибирання пляжу в урочищі Фігуровка. Піщаний берег Сіверського Дінця тут - улюблене місце відпочинку не лише городян, але багатьох жителів району та Харкова.
Детальніше
19.12.2013 00:00
В день покровителя всіх малюків Святого Миколая подарунки від народного депутата України Дмитра Шенцева отримали вихованці Чугуївського міського центру соціально-психологічної реабілітації.
П'ятнадцять вихованців центру раділи зустрічі з давніми друзями і самі дарували гостям свій талан. Святий Миколай, який зазирнув у гості побажав дітям і дорослим добра, достатку і щастя.
Детальніше
23.08.2014 00:00
Ось уже який рік поспіль за ініціативи народного депутата України Дмитра Шенцева у Великобурлуцькому районі, як і інших районах і містах округу, проходить конкурс – огляд «Квітучий край».
У 2014 році конкурсною комісією було визначено переможців у трьох номінаціях: «Краще подвір’я» (Юрій Полтинкін із села Григорівка, Валентина Шевякова з селища Великий Бурлук та Тетяна Занченко із села Катеринівка); «Кращий двір багатоквартирного будинку» (двір будинку № 4, мікрорайон №1,  селище Великий Бурлук,  Зінаїда Поклонська); «Краща клумба» (Людмила Штефан із села Хатнє, Юлія Косолапова з села Шипувате та Зінаїда Глущенко з села Стецьківка).
Детальніше
Всi новини