персональний сайт

народний депутат України

«За словом - справа, за справою - результат»

Новини по:

Шановні захисники України!

13.10.2020 00:00  Шановні захисники України! 14 жовтня ми відсвяткуємо День Покрови Пресвятої Богородиці. Цей день традиційно відзначається як День українського козацтва та День захисника України.
Від щирого серця вітаю вас зі святом, яке символізує сміливість і благородство, мужність і самовідданість славних нащадків українських козаків!
Сьогодні ми віддаємо данину поваги тим, хто протягом багатьох століть боровся за рідну землю, відстоював і продовжує відстоювати її незалежність.
Нехай Покров Пресвятої Богородиці захищає нас від негараздів і оберігає на життєвому шляху. Нехай в будинках українців завжди живе гармонія, доброта і любов! Бажаю всім нам, щоб в Україні якнайшвидше настав довгоочікуваний мир!

Дмитро Шенцев, народний депутат України


Повернення до списку


14.08.2020 00:00
Зарожне, Кочеток, Новопокровка, Есхар, Велика Бабка, Кам’яна Яруга, Введенка, Старопокровка – територія цих селищних рад була визволена від фашистів у період з 10 по 13 серпня 1943 року. Чотири дні – і ціла віха в житті людей. Людей, які пам’ятають і цінують подвиг Воїнів-визволителів.
Детальніше
16.09.2013 00:00
На Вовчанських Хуторах вперше відзначили день громади

Сільське життя - це щоденна напружена праця: на виробництві, вдома, біля худоби, на городі… Втомлива справа, якщо чесно. І тим більше селяни цінують кожен привід, щоб, відволікшись від буденності, зібратися разом та дружньо і весело взяти участь у цікавих заходах.
Детальніше
10.07.2017 00:00
У селі Леб᾽яже Чкалівської об’єднаної громади весело і з розмахом відзначили на березі Сіверського Дінця древньослов’янське свято літнього сонцестояння – свято Івана Купала.
Це було феєричне дійство з купальським багаттям, через яке перестрибували, щоб позбутися злих чарів, юнаки та дівчата, з ритуальним деревцем мареною, казковими персонажами Нептуном, бісенятами, русалками тощо. Серед численних розваг малечі чи не головною була надувна гірка від Благодійного фонду Дмитра Шенцева.
Детальніше
Всi новини