персональний сайт

народний депутат України

«За словом - справа, за справою - результат»

Новини по:

Вітання народного депутата України Дмитра Шенцева з Міжнародним днем людини похилого віку

01.10.2021 00:00 Вітання народного депутата України Дмитра Шенцева з Міжнародним днем людини похилого віку

Шановні ветерани війни і праці, люди старшого покоління! 

Прийміть щирі вітання з Міжнародним днем людини похилого віку. 

Свято - це прекрасна можливість сказати слова подяки і поваги за все те, що люди зрілого віку зробили у своєму житті на благо інших. Ваш життєвий шлях є прикладом для молоді працьовитості та самовідданості, добросовісної та кропіткої праці на благо Вітчизни. Зберігаючи кращі традиції, літні люди відіграють важливу роль у зміцненні інституту сім'ї і вихованні підростаючого покоління, якому безкорисливо передають свої знання і досвід.

Щиро бажаю всім літнім мешканцям нашої країни здоров'я, енергії і бадьорості, благополуччя і довголіття! Нехай завжди з вами поруч будуть люблячі і дбайливі близькі люди.


З повагою, 

народний депутат України                                                                    Дмитро Шенцев

Повернення до списку


21.09.2016 00:00
Нещодавно Зарічне (колишнє Петрівське), відсвяткувало день села. Свято, як завжди, зібрало практично всіх мешканців населеного пункту - і старих і малих. Та цей не дивно. Адже організатори цього дійства постійно творчо і з фантазією підходять до підготовки та проведення масових гулянь. Так було і цього разу.
Детальніше
07.09.2015 00:00
6 вересня 2015 року, в 14-у Неділю після П'ятидесятниці, Архієпископ Ізюмський і Куп'янський Єлисей звершив Божественну літургію в храмі Святих-Жен-Мироносиць м. Вовчанськ.
Біля дверей храму, дзвоном, хлібом-сіллю та букетами квітів тепло вітали Високопреосвященнішого Єлисея, духовенство та віруючі.
Детальніше
20.11.2016 00:00
Шановні земляки! Цей день звертає нас до багатовікової історії української держави, прагнення народу до свободи. Він нагадує нам про відповідальність за сьогодення і майбутнє України. В цей день ми відзначаємо зусилля всіх синів і доньок України, які віддали свої життя за її кращу долю, всіх, хто з давніх-давен стояв і стоїть на захисті нашої волі, миру і спокою, на захисті кордонів нашої Батьківщини.
Детальніше
Всi новини