персональний сайт

народний депутат України

«За словом - справа, за справою - результат»

Новини по:

Вітання народного депутата України Дмитра Шенцева з Всесвітнім днем космонавтики та авіації

12.04.2021 00:00 Вітання народного депутата України Дмитра Шенцева з Всесвітнім днем космонавтики та авіації

Шановні  друзі!


Щиро вітаю вас з Всесвітнім днем авіації та космонавтики! 

60 років тому космонавт Юрій Гагарін здійснив перший в історії людства космічний політ. Його космічний корабель «Восток» здійснив повноцінний орбітальний обліт Землі за 108 хвилин. Це важливе історичне досягнення людства, яке заклало початок дослідження космосу та всебічний розвиток космічної галузі. 

Свого часу українські науковці зробили величезний внесок у розвиток космонавтики, що дозволило колишньому СРСР бути провідною космічною державою. Численні українські науково-дослідні інститути, конструкторські бюро, промислові підприємства були причетні до багатьох найважливіших космічних перемог – від перших польотів у космос до створення й запуску космічних ракетних комплексів.  Ми пишаємося нашими геніальними вченими і конструкторами, безстрашними льотчиками-космонавтами, усіма, хто став першопроходцем в освоєнні космосу. 

Сьогодні я від щирого серця вітаю всіх причетних до космічної та авіаційної галузі,  працівників і ветеранів зі святом, бажаю міцного здоров’я, успіхів і нових відкриттів.  


З повагою, 

народний депутат України                                                                                          Дмитро Шенцев

Повернення до списку


18.10.2013 00:00
У Вовчанському районі стартувала започаткована Дмитром Шенцевим акція по озелененню громад. Нещодавно народний депутат України, заступник Голови Партії регіонів Дмитро Шенцев виступив з ініціативою провести в населених пунктах округу суботники по висадженню дерев та кущів, звернувши при цьому особливу увагу на територію навколо братських могил воїнів, які загинули в роки Великої Вітчизняної війни.
Детальніше
22.03.2017 00:00
Днями голова Великобурлуцької районної ради Олександра Жиліна та керівник районної громадської приймальні народного депутата України Дмитра Шенцева Ніна Капленко відвідали вихованців Харківського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей, що в селі Вільхуватка, та побували в дитячому будинку сімейного типу Овдієнків, що в селищі Великий Бурлук.
Детальніше
10.08.2014 00:00
Минулої суботи сімдесят маленьких жителів селища Садовод Великобурлуцького району отримали подарунок від народного депутата України Дмитра Шенцева - дитячу ігрову площадку. На її відкриття зібралися не лише діти, а й батьки, бабусі і дідусі. Дмитро Олексійович сам перевірив атракціони і якість їх установки. Створювати всім гарний настрій народному обранцю допомагали маленькі артисти з Великобурлуцького районного будинку культури. Ігри та різні розваги, подорожі в казку і багато іншого чекало дітвору. Кожен учасник свята отримав від Дмитра Олексійовича іграшки та солодкі подарунки.
Детальніше
Всi новини