персональний сайт

народний депутат України

«За словом - справа, за справою - результат»

Новини по:

Звернення народного депутата України Дмитра Шенцева з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи

20.11.2016 00:00 Звернення народного депутата України Дмитра Шенцева з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи

Шановні земляки! Цей день звертає нас до багатовікової історії української держави, прагнення народу до свободи. Він нагадує нам про відповідальність за сьогодення і майбутнє України. В цей день ми відзначаємо зусилля всіх синів і доньок України, які віддали свої життя за її кращу долю, всіх, хто з давніх-давен стояв і стоїть на захисті нашої волі, миру і спокою, на захисті кордонів нашої Батьківщини.

Свобода і Гідність – це дорогі і зрозумілі спільні цінності: гордість за країну, любов до своєї землі, рідних.

Бажаю мирного неба над українською землею, родинного благополуччя і злагоди, незламної віри у щасливе майбутнє України. Переконаний, що спільними зусиллями ми зможемо збудувати таку країну, якою будуть пишатися наші нащадки.

Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання України. Хай береже нас усіх Господь!

 

 

Народний депутат України                                                        Дмитро Шенцев


Повернення до списку


23.08.2015 00:00
День громади - це особливе свято, яке об’єднує всіх, хто любить свій рідний край, тих людей, чиєю працею воно розбудовується. Як без коріння стебло, так і без гурту село. Такі зустрічі гуртують громаду, дають надію на краще життя і спонукають людей вірити в себе. Село живе і буде жити, допоки цвітуть сади, колосяться щедрі хлібні поля, сміються діти, лунають пісні.
Детальніше
08.05.2014 12:00
Напередодні Дня Перемоги учасники бойових дій у Великій Вітчизняній війні приймали вітання від народного депутата України Дмитра Шенцева. За дорученням парламентарія керівник його районної громадської приймальні Леонід Борисов побував у фронтовиків селищ Есхар і Кочеток, передав особисто слова подяки ветеранам за нашу Велику Перемогу і вручив продуктові набори від благодійного фонду Дмитра Шенцева, дізнався про їхні проблеми і побажання. На прохання народного депутата сільські та селищні голови передали подарунки місцевим фронтовикам.
Детальніше
20.03.2018 10:01
Завершився 8-ий Всеукраїнський турнір з боксу «Олімпійські надії», який проходив наприкінці минулого тижня у спортивній залі Чугуївської районної дитячо-юнацької спортивної школи. У ньому брали участь 150 учасників із шести областей України: Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Одеської, Полтавської та Харківської.
Детальніше
Всi новини