персональний сайт

народний депутат України

«За словом - справа, за справою - результат»

Новини по:

Дмитро Шенцев зустрівся з педагогами округу

30.09.2021 00:00 Дмитро Шенцев зустрівся з педагогами округу

Напередодні дня працівників освіти народний депутат України Дмитро Шенцев побував на зустрічах з педагогами в окрузі. «Нелегко сьогодні сільським школам, особливо з урахуванням карантинних обмежень, навчати і виховувати школярів, а головне - підтримувати в них інтерес до навчання. І, тим не менше, наші вчителі, як завжди, на висоті. Вони прекрасно працюють і в будні, і в свята», - впевнений Дмитро Шенцев.

У Дворічній до свого професійного свята освітяни організували свого роду «Педагогічний Оскар». Визначили і нагородили кращих колег в різних номінаціях. Тут, за традицією, від Благодійного фонду Шенцева колективи трьох дошкільних установ, трьох шкіл та Центру дитячої та юнацької творчості отримали необхідне обладнання і техніку.

У Печенігах працівників освіти порадував своїм виступом заслужений артист України Василь Ковальчук.
Повернення до списку


21.09.2016 00:00
Нещодавно Зарічне (колишнє Петрівське), відсвяткувало день села. Свято, як завжди, зібрало практично всіх мешканців населеного пункту - і старих і малих. Та цей не дивно. Адже організатори цього дійства постійно творчо і з фантазією підходять до підготовки та проведення масових гулянь. Так було і цього разу.
Детальніше
07.09.2015 00:00
6 вересня 2015 року, в 14-у Неділю після П'ятидесятниці, Архієпископ Ізюмський і Куп'янський Єлисей звершив Божественну літургію в храмі Святих-Жен-Мироносиць м. Вовчанськ.
Біля дверей храму, дзвоном, хлібом-сіллю та букетами квітів тепло вітали Високопреосвященнішого Єлисея, духовенство та віруючі.
Детальніше
20.11.2016 00:00
Шановні земляки! Цей день звертає нас до багатовікової історії української держави, прагнення народу до свободи. Він нагадує нам про відповідальність за сьогодення і майбутнє України. В цей день ми відзначаємо зусилля всіх синів і доньок України, які віддали свої життя за її кращу долю, всіх, хто з давніх-давен стояв і стоїть на захисті нашої волі, миру і спокою, на захисті кордонів нашої Батьківщини.
Детальніше
Всi новини