персональний сайт

народний депутат України

«За словом - справа, за справою - результат»

Новини по:

Дмитра Шенцев: служіння Вітчизні - це більше, ніж професія

13.10.2021 00:00 Дмитра Шенцев: служіння Вітчизні - це більше, ніж професія

Шановні захисники Вітчизни! Щиро вітаю вас із святом!

14 жовтня, в день Покрова Пресвятої Богородиці в Україні відзначається День захисника і захисниці - це свято давніх козацьких традицій, свято сили, мужності, доблесті і честі. 

Сьогодні ми вшановуємо тих, хто захищав та захищає рідну землю. Це - ветерани, котрі воювали на фронтах Другої світової, чиї подвиги і самопожертва стали символом людського духу і відваги. Це - молоді українці, які одягли військову форму, перейнявши естафету та найкращі традиції від попереднього покоління.

Безумовно, служіння Вітчизні - це більше, ніж професія. Це - величезна любов до країни, сила волі й патріотизм. Від усього серця бажаю вам мужності, успіхів, добробуту, любові, миру і добра!


З повагою,

народний депутат України                                                                   Дмитро Шенцев 
Повернення до списку


21.09.2016 00:00
Нещодавно Зарічне (колишнє Петрівське), відсвяткувало день села. Свято, як завжди, зібрало практично всіх мешканців населеного пункту - і старих і малих. Та цей не дивно. Адже організатори цього дійства постійно творчо і з фантазією підходять до підготовки та проведення масових гулянь. Так було і цього разу.
Детальніше
07.09.2015 00:00
6 вересня 2015 року, в 14-у Неділю після П'ятидесятниці, Архієпископ Ізюмський і Куп'янський Єлисей звершив Божественну літургію в храмі Святих-Жен-Мироносиць м. Вовчанськ.
Біля дверей храму, дзвоном, хлібом-сіллю та букетами квітів тепло вітали Високопреосвященнішого Єлисея, духовенство та віруючі.
Детальніше
20.11.2016 00:00
Шановні земляки! Цей день звертає нас до багатовікової історії української держави, прагнення народу до свободи. Він нагадує нам про відповідальність за сьогодення і майбутнє України. В цей день ми відзначаємо зусилля всіх синів і доньок України, які віддали свої життя за її кращу долю, всіх, хто з давніх-давен стояв і стоїть на захисті нашої волі, миру і спокою, на захисті кордонів нашої Батьківщини.
Детальніше
Всi новини