персональний сайт

народний депутат України

«За словом - справа, за справою - результат»

Новини по:

Дмитро Шенцев: Професія вчителя – це і покликання, і праця, що не знає ані канікул, ані перерв

02.10.2020 00:00 Дмитро Шенцев: Професія вчителя – це і покликання, і праця, що не знає ані канікул, ані перерв Професія вчителя – це і покликання, і праця, що не знає ані канікул, ані перерв. Це служіння людям, уміння віддати усього себе без залишку дітям і бачити в цьому сенс і радість життя.
Ви виконуєте найбільш благородну й гуманну місію на землі, виховуючи і навчаючи підростаюче покоління. Ваша щоденна робота потребує величезних зусиль, великого досвіду, терпіння й мудрості. Адже до кожної дитини вам потрібно знайти свій підхід, у кожній маленькій людині – побачити особистість. І вам це вдається. Стабільно високі успіхи учнів Харківщини у навчанні, спорті, творчій та науковій діяльності свідчать про ваш професіоналізм, красномовно говорять про високу якість регіональної школи.
На жаль, нинішні реалії вносять корективи до вашої і без того нелегкої праці. Пандемія коронавірусу вимагає від вас додаткових зусиль, щоб організувати дистанційне навчання так, аби школярі могли отримувати повноцінні знання. Свої труднощі привносить у роботу шкіл і реформа освітньої системи.
Утім я вірю, що ви впораєтеся з усіма завданнями і викликами нашого непростого часу.
Напередодні дня вчителя хочу побажати усім вам міцного здоров'я, бадьорості духу, натхнення і гордості за своїх учнів!


З повагою і вдячністю
Дмитро Шенцев, народний депутат України

Повернення до списку


14.08.2020 00:00
Зарожне, Кочеток, Новопокровка, Есхар, Велика Бабка, Кам’яна Яруга, Введенка, Старопокровка – територія цих селищних рад була визволена від фашистів у період з 10 по 13 серпня 1943 року. Чотири дні – і ціла віха в житті людей. Людей, які пам’ятають і цінують подвиг Воїнів-визволителів.
Детальніше
16.09.2013 00:00
На Вовчанських Хуторах вперше відзначили день громади

Сільське життя - це щоденна напружена праця: на виробництві, вдома, біля худоби, на городі… Втомлива справа, якщо чесно. І тим більше селяни цінують кожен привід, щоб, відволікшись від буденності, зібратися разом та дружньо і весело взяти участь у цікавих заходах.
Детальніше
10.07.2017 00:00
У селі Леб᾽яже Чкалівської об’єднаної громади весело і з розмахом відзначили на березі Сіверського Дінця древньослов’янське свято літнього сонцестояння – свято Івана Купала.
Це було феєричне дійство з купальським багаттям, через яке перестрибували, щоб позбутися злих чарів, юнаки та дівчата, з ритуальним деревцем мареною, казковими персонажами Нептуном, бісенятами, русалками тощо. Серед численних розваг малечі чи не головною була надувна гірка від Благодійного фонду Дмитра Шенцева.
Детальніше
Всi новини