персональний сайт

народний депутат України

«За словом - справа, за справою - результат»

Новини по:

Дмитро Шенцев долучився до участі в акції «Створюємо ліси разом»

13.10.2021 00:00 Дмитро Шенцев долучився до участі в акції «Створюємо ліси разом»

Народний депутат України Дмитро Шенцев разом із головою Чугуївської районної державної адміністрації Сергієм Волковим, директором ДП «Вовчанське лісове господарство» Сергієм Пієвим долучилися до участі у загальноукраїнській акції з висаджування лісових насаджень «Створюємо ліси разом». Сьогодні, 13 жовтня, вони разом із працівниками Хотімлянського лісництва у кварталі №75 ручним та механізованим способами висадили 4 тисячі сіянців дуба звичайного. 

Дмитро Шенцев разом із лісівниками запрошують всіх небайдужих долучитися до акції «Створюємо ліси разом», яка триватиме до кінця листопада та зробити свій внесок примноження лісів Харківщини.
Повернення до списку


21.09.2016 00:00
Нещодавно Зарічне (колишнє Петрівське), відсвяткувало день села. Свято, як завжди, зібрало практично всіх мешканців населеного пункту - і старих і малих. Та цей не дивно. Адже організатори цього дійства постійно творчо і з фантазією підходять до підготовки та проведення масових гулянь. Так було і цього разу.
Детальніше
07.09.2015 00:00
6 вересня 2015 року, в 14-у Неділю після П'ятидесятниці, Архієпископ Ізюмський і Куп'янський Єлисей звершив Божественну літургію в храмі Святих-Жен-Мироносиць м. Вовчанськ.
Біля дверей храму, дзвоном, хлібом-сіллю та букетами квітів тепло вітали Високопреосвященнішого Єлисея, духовенство та віруючі.
Детальніше
20.11.2016 00:00
Шановні земляки! Цей день звертає нас до багатовікової історії української держави, прагнення народу до свободи. Він нагадує нам про відповідальність за сьогодення і майбутнє України. В цей день ми відзначаємо зусилля всіх синів і доньок України, які віддали свої життя за її кращу долю, всіх, хто з давніх-давен стояв і стоїть на захисті нашої волі, миру і спокою, на захисті кордонів нашої Батьківщини.
Детальніше
Всi новини