персональний сайт

народний депутат України

«За словом - справа, за справою - результат»

Новини по:

Дмитро Шенцев взяв участь в засіданні міжфракційного депутатського об'єднання «Слобожанщина»

27.03.2021 00:00 Дмитро Шенцев взяв участь в засіданні міжфракційного депутатського об'єднання «Слобожанщина» Разом із своїми колегами – народними депутатами Дмитро Шенцев взяв участь у засіданні міжфракційного депутатського об’єднання «Слобожанщина». На робочій зустрічі були присутні голови Харківської облдержадміністрації Айна Тимчук та Харківської обласної ради Артур Товмасян, керівництво Фонду державного майна України, керівники підприємств, представники правоохоронних органів. Обговорили ряд нагальних для області питань, які стосуються соціально-економічного розвитку і мають широкий суспільно-політичний резонанс. 

Одне з питань - результати розслідувань незаконних вирубок лісу. Обговорюючи, порушене питання народний депутат України Дмитро Шенцев наголосив на необхідності комплексного підходу до даного питання. «Минулий рік, як ніколи показав, що не слід легковажно відноситися до протипожежної безпеки в лісах. Минулорічні масштабні пожежі на Дворічанщині, Чугуївщині, Вовчанщині нашої області, а також на Житомирщині, Луганщині нанесли непоправної шкоди, як людям, так природі. Ще довго прийдеться її відновлювати», - констатував політик. Дмитро Шенцев вважає, що слід заздалегідь вжити заходів, як організаційних, так і правових щодо недопущення аналогічної ситуації цьогоріч. 

На засіданні також вивчили стан формування мережі надання адміністративних послуг в умовах адміністративної реформи; поточний стан будівництва нового онкологічного центру. 
Особливу увагу на зустрічі приділили ситуації, що склалася на  харківських підприємств електромашинобудівної галузі - заводах Електроважмаш та Турбоатом. Обидва підприємства є стратегічно важливими для України, адже виконують не тільки вітчизняні замовлення, а й зарубіжних контрактів, працюючи на національну безпеку та наповнюючи бюджет країни за рахунок міжнародних контрактів. Слід зазначити, що Україна одна з шести країн де є енергетичне машинобудування. Тому вирішення питання виходу вказаних підприємств зі складної фінансової ситуації є одним із пріоритетних завдань для керівництва підприємств, області та держави,  народних депутатів.

«Тільки консолідувавши можливості всіх гілок влади ми зможемо конструктивно вирішити проблемні питання регіону», - впевнений Дмитро Шенцев.
 


Повернення до списку


28.03.2013 19:00
Під час робочого візиту до Новопокровки народний депутат України Дмитро Шенцев відвідав місцевий дитсадок «Колобок».
Детальніше
11.08.2016 00:00
7 серпня в урочистій обстановці було відкрито дитячий спортивний майданчик по вул. Кожедуба між будинками № 5,7,9,13,15.
Грошові кошти на установку спортивного майданчика виділені з місцевого бюджету. Було багато гостей. Звучали вірші, слова вітання. Відбулося нагородження переможців з підтягування, волейболу, настільного тенісу. Переможці були нагороджені золотими, срібними, бронзовими медалями, цінними призами, під оплески присутніх розрізана символічна стрічка. Всіх учасників чекав сюрприз - безкоштовне морозиво, стрибання на батуті від міського голови Галини Мінаєвої та народного депутата України Дмитра Шенцева, депутата міської ради, голови громадської організації «Майбутнє молоді» Руслана Овчаренка. Депутат міської ради Євген Резченко подарував головам ОСББ цього мікрорайону волейбольну сітку. Реконструкція спортивного майданчика стане хорошим ланкою в досягненні спортивних результатів, забезпечить можливість збереження здоров'я, сформує необхідні знання, вміння та навички щодо здорового способу життя, дасть можливість молоді реалізувати свої потреби в заняттях улюбленим видом спорту в будь-який час.
Детальніше
22.06.2016 00:00
Недільний ранок 22 червня 1941 року трагічною сторінкою увійшов у життя мільйонів українців. У цей день розпочалася найжахливіша в історії нашого народу війна, яка забрала життя кожного п'ятого співвітчизника. Щороку в цей день ми згадуємо про тих, хто першим прийняв на себе страшний удар, чиї життя були покалічені та зруйновані, хто так і не повернувся з тієї війни...
В день 75-ї річниці від початку Великої Вітчизняної війни біля пам’ятника загиблим воїнам відбувся мітинг, присвячений Дню скорботи і пам'яті жертв війни в Україні.
Детальніше
Всi новини