персональний сайт

народний депутат України

«За словом - справа, за справою - результат»

Новини по:

Привітали ветеранів Дворічанщини

08.05.2015 00:00 Привітали ветеранів Дворічанщини

Напередодні Дня Перемоги учасники бойових дій у Великій Вітчизняній війні Дворічанського району, як і всіх районів 176 виборчого округу, отримали вітання та продовольчі набори від народного депутата України Дмитра Шенцева.

У четвер, 7 травня, керівник громадської приймальні Дмитра Шенцева, очільники району Валерій Приходько та Галина Турбаба побували в гостях у ветеранів Токарівської, Вільшанської та Тавільжанської сільських рад.


Повернення до списку


24.02.2018 09:49
Таке свято дітям Печенізького району традиційно декілька разів на рік дарує Дмитро Шенцев – народний депутат України. Минулого вихідного дня школярі Печенізької загальноосвітньої школи ім. Гріха Семирадського знову зустрілися з цирковим мистецтвом.
Детальніше
12.10.2016 00:00
Шановні земляки!
14 жовтня Україна вшановує Захисників Вітчизни, тих, хто пройшов школу мужності, доблесті і честі, хто обрав нелегкий життєвий шлях – захищати свою державу та її громадян. Історичне значення цієї календарної дати з роками трансформувалося. Назва свята теж звучала по-різному, але головний його смисл пройшов через сотні років і залишився незмінним.
Детальніше
05.05.2015 00:00
Сім десятиліть відділяють нас від однієї з найважливіших подій двадцятого століття – Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Покоління, чиє дитинство, юність та зрілість пройшли через воєнне лихоліття, пережило найжорстокішу з війн і одержало найважчу, але найвеличнішу Перемогу. Сьогодні солдатів, які в 1945-му принесли мир і спокій людству, поряд з нами залишилось зовсім мало, у них сиві голови. Але сьогодні, як і 70 років тому, у їхніх молодих очах - віра і мужність. Скільки бачили ці очі, що винесли на собі ці плечі, що пережили серця? Вони знають, яка страшна війна і як гордо майорить прапор рідної країни над відвойованими територіями. Вони пам'ятають кожну п’ядь землі на шляху до Перемоги, кожну пролиту краплю крові. Власної і чужої. Як син фронтовика, знаю про це з батьківських спогадів. Мої проекти «Ніхто не забутий, ніщо не забуте», «Не старіють душею ветерани», які ми реалізуємо в окрузі разом з командою однодумців, - це не лише моя депутатська робота, а, перш за все, мій синівський та громадянський обов’язок. Я прагну максимально приділити увагу ветеранам, бо в кожному з них бачу своїх батьків.
Детальніше
Всi новини