персональний сайт

народний депутат України

«За словом - справа, за справою - результат»

Новини по:

Вітання народного депутата України Дмитра Шенцева з Всеукраїнським днем бібліотек
30.09.2021 00:00 Вітання народного депутата України Дмитра Шенцева з Всеукраїнським днем бібліотек Шановні працівники та ветерани бібліотечної справи! Прийміть найтепліші та найсердечніші вітання з нагоди професійного свята – Всеукраїнського дня бібліотек.

Детальніше

Дмитро Шенцев: Немає нічого трагічніше, ніж втрачати своїх дітей
25.09.2021 00:00 Дмитро Шенцев: Немає нічого трагічніше, ніж втрачати своїх дітей Народний депутат України Дмитро Шенцев разом з чугуївцями, рідними і близькими курсантів та офіцерів, які загинули під час авіакатастрофи під Чугуєвом хвилиною мовчання та покладанням квітів вшанували пам'ять загиблих. Пройшов рівно рік із дня страшної трагедії. Поминальний молебень відслужив Митрополит Ізюмський і Куп'янський Єлисей.

Детальніше

Ніхто не забутий, ніщо не забуто!
22.09.2021 00:00 Ніхто не забутий, ніщо не забуто! Сьогодні, 22 вересня, відзначаємо День партизанської слави та 78-му річницю визволення Харківської області від фашистських загарбників. Заходи, приурочені цим подіям, відбулися в населених пунктах округу.

Детальніше

Вітання народного депутата України Дмитра Шенцева з Днем партизанської слави
22.09.2021 00:00 Вітання народного депутата України Дмитра Шенцева з Днем партизанської слави Дорогі ветерани та земляки!
Шановні учасники та свідки страшної Великої Вітчизняної війни!

Детальніше

Чим живуть наші села
20.09.2021 00:00 Чим живуть наші села Кицівка, Леб'яже, Хотімля, Гнилиця Перша і Андріївка в минулі вихідні відсвяткували дні свого заснування.

Детальніше

У Вовчанську і Чугуєві рятувальників привітали з професійним святом
18.09.2021 00:00 У Вовчанську і Чугуєві рятувальників привітали з професійним святом Щорічно, 17 вересня, Україна відзначає професійне свято відважних і безстрашних людей - рятувальників. Свято, затверджене Указом Президента України 12 вересня 2008 року. Свято всіх співробітників аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань, а також учасників ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров'я людей.

Детальніше

Вітання народного депутата України Дмитра Шенцева з Днем працівника лісу
17.09.2021 00:00 Вітання народного депутата України Дмитра Шенцева з Днем працівника лісу Шановні трудівники і ветерани лісової галузі!

Від щирого серця вітаю вас з професійним святом!

Детальніше

Вітання депутата народного депутата України Дмитра Шенцева Днем рятівника
17.09.2021 00:00 Вітання депутата народного депутата України Дмитра Шенцева  Днем рятівника Шановні рятівники! Вітаю вас з професійним святом!

Сьогодні професійне свято відзначають відважні і безстрашні люди! Ваша професія викликає повагу у дорослих і захват у дітей. Кожен день ви ризикуєте своїм здоров'ям, а часто і життям заради безпеки інших людей.

Детальніше

Обновка в Есхарівському дитячому садку
02.09.2021 00:00 Обновка в Есхарівському дитячому садку Благодійний фонд Шенцева передав дитячий ігровий майданчик в Есхарівський дитячий садочок.

Детальніше

Вітання народного депутата України Дмитра Шенцева з Днем знань
01.09.2021 00:00 Вітання народного депутата України Дмитра Шенцева з Днем знань Дорогі діти, вчителі, батьки!

Щиро вітаю всіх вас із вересневим святом першого дзвоника – Днем знань!

Детальніше25.07.2014 00:00
Для народного депутата України Дмитра Шенцева вже стало доброю традицією щорічно зустрічатися з дітворою та колективом дитячого оздоровчого табору «Орлятко». Адже тут переважно відпочивають діти, які проживають на території 176 виборчого округу. Разом з політиком до табору завітали депутат обласної ради Світлана Білохвостенко, заступники голови Чугуївської райдержадміністрації Вячеслав Коростельов та голови районної ради Антон Бабієць, начальник відділу освіти райдержадміністрації Євгенія Ляхович-Звєрєва.
Детальніше
22.08.2016 00:00
19 серпня вже вкотре День села Тавільжанка зібрав мешканців на площі перед святково прикрашеним сільським будинком культури. Тут зібралися не лише тавільжанці, а й жителі сусідніх сіл, представники сільських рад. До початку святкових заходів відбулося освячення яблук та дарів осені, адже відзначалося і свято Спаса. Свято розпочав Тавільжанський сільський голова Микола Тритяк, який звернувся до земляків з вітальними словами та побажаннями.
Детальніше
29.11.2017 00:00
У людей похилого віку часто виникають складні життєві проблеми. Ось і ветерану праці Вірі Юхимівні Заїці необхідно було пройти курс лікування, а коштів на це у пенсіонерки звичайно ж не було. Зі своєю проблемою вона звернулася до народного депутата України Дмитра Шенцева, який відгукнувся на її прохання і виділив певні кошти на лікування.
Детальніше
Всi новини