персональний сайт

народний депутат України

«За словом - справа, за справою - результат»

Новини по:

Обіцяли – зробили.
30.03.2013 19:00 Обіцяли – зробили. Під час виборчої кампанії на одній із зустрічей з виборцями с. Базаліївка Чугуївського району жителі звернулися з проханням встановити на зупинці рейсового автобуса павільйон.

Детальніше

Для блага Есхарівської громади
29.03.2013 18:00 Для блага Есхарівської громади Протягом тижня народний депутат Дмитро Шенцев зустрічався з виборцями Чугуївщини, провів ряд особистих прийомів громадян, обговорював проблемні та перспективні питання соціально - економічного розвитку з керівниками району, органів місцевого самоврядування територіальних громад і трудових колективів.

Детальніше

Дмитро Шенцев побував у дитячому садку «Колобок»
28.03.2013 19:00 Дмитро Шенцев побував у дитячому садку «Колобок» Під час робочого візиту до Новопокровки народний депутат України Дмитро Шенцев відвідав місцевий дитсадок «Колобок».

Детальніше

НАЗУСТРІЧ ВИБОРЦЯМ
28.03.2013 19:00 НАЗУСТРІЧ ВИБОРЦЯМ Народний депутат України Дмитро Шенцев побував з робочою поїздкою у Новопокровці, зустрівся з виборцями, відзвітував про виконану роботу, обговорив із земляками перспективні завдання.

Детальніше

Малинові дзвони в Граково
25.03.2013 17:00 Малинові дзвони в Граково Настоятель храму ієрей Микола Максимов, протягом десяти останніх років невпинно відроджує перлину церковного зодчества Слобожанщини і духовність в цьому куточку Чугуївщини, із задоволенням відзначає, що з кожним роком зростає кількість парафіян, поліпшується вигляд православної святині. Із значних робіт планується найближчим часом здійснити внутрішній розпис храму, а також обштукатурити його зовні, після чого він постане в первозданній красі - таким, яким був у...

Детальніше

До 70-річчя Великої Перемоги
08.02.2013 18:00 До 70-річчя Великої Перемоги У рамках Всеукраїнської Вахти пам'яті «Слава визволителям України» народний депутат України, заступник Голови Партії регіонів Дмитро Шенцев взяв участь в урочистостях, присвячених 70-річчю визволення від фашистських загарбників Великобурлуцького, Дворічанського та Вовчанського районів Харківської області.
Під час урочистих заходів Д. Шенцев звернувся до присутніх ветеранів війни зі словами синівської подяки за ратний подвиг на фронтах і самовіддану працю при...

Детальніше

Імена на повірці
08.02.2013 00:00 Другий рік з ініціативи народного депутата України Дмитра Шенцева на Чугуївщині проводиться цілеспрямована робота з увічнення пам'яті земляків - воїнів, героїчно загиблих в роки Великої Вітчизняної війни. Детальніше

Відзначаємо переможців конкурсу-огляду «Квітучий край»
Відзначаємо переможців конкурсу-огляду «Квітучий край» Незважаючи на перипетії сьогодення Благодійний фонд Дмитра Шенцева продовжує реалізацію соціальних проектів, започаткованих майже десятиліття тому.

Детальніше

Громадськість Великобурлуцького, Вовчанського, Дворічанського, Печенізького, Чугуївського районів та м. Чугуїв вшанувала пам’ять воїнів-інтернаціоналістів
Громадськість Великобурлуцького, Вовчанського, Дворічанського, Печенізького, Чугуївського районів та м. Чугуїв вшанувала пам’ять воїнів-інтернаціоналістів З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ї річниці виводу військ з Афганістану у населених пунктах округу відбувся ряд заходів.

Детальніше

Дмитро Шенцев зустрівся з ветеранським активом Вовчанська
Дмитро Шенцев зустрівся з ветеранським активом Вовчанська У понеділок, 10 лютого, народний депутат України Дмитро Шенцев зустрівся з активом Вовчанської міської організації ветеранів.

Детальніше25.07.2014 00:00
Для народного депутата України Дмитра Шенцева вже стало доброю традицією щорічно зустрічатися з дітворою та колективом дитячого оздоровчого табору «Орлятко». Адже тут переважно відпочивають діти, які проживають на території 176 виборчого округу. Разом з політиком до табору завітали депутат обласної ради Світлана Білохвостенко, заступники голови Чугуївської райдержадміністрації Вячеслав Коростельов та голови районної ради Антон Бабієць, начальник відділу освіти райдержадміністрації Євгенія Ляхович-Звєрєва.
Детальніше
22.08.2016 00:00
19 серпня вже вкотре День села Тавільжанка зібрав мешканців на площі перед святково прикрашеним сільським будинком культури. Тут зібралися не лише тавільжанці, а й жителі сусідніх сіл, представники сільських рад. До початку святкових заходів відбулося освячення яблук та дарів осені, адже відзначалося і свято Спаса. Свято розпочав Тавільжанський сільський голова Микола Тритяк, який звернувся до земляків з вітальними словами та побажаннями.
Детальніше
29.11.2017 00:00
У людей похилого віку часто виникають складні життєві проблеми. Ось і ветерану праці Вірі Юхимівні Заїці необхідно було пройти курс лікування, а коштів на це у пенсіонерки звичайно ж не було. Зі своєю проблемою вона звернулася до народного депутата України Дмитра Шенцева, який відгукнувся на її прохання і виділив певні кошти на лікування.
Детальніше
Всi новини