персональний сайт

народний депутат України

«За словом - справа, за справою - результат»

Новини по:

Прощавай школа! Здравствуй доросле життя!
31.05.2013 20:10 Випускний на центральній площі міста Чугуїв. Сто сімдесят дев’ять колишніх школярів тримаються батьків, але вже готові ступити у незвідане – доросле життя. Перед початком свята, яке розділило їх життя на в школі, і після випускники діляться враженнями, будують плани на майбутнє, гості хвилюються - адже кожен згадує свій випускний.  Серед гостей народний депутат України, заступник Голови Партії регіонів Дмитро Шенцев, міський голова Галина Мінаєва, деп... Детальніше

Cоціальний проект «Подаруй дітям радість» у дії
26.05.2013 17:30 Cоціальний проект «Подаруй дітям радість» у дії Чудовий і незабутній подарунок для дітвори Великобурлуцького, Вовчанського, Дворічанського, Печенізького, Чугуївського районів та міста Чугуїв зробив народний депутат України Д.Шенцев до Дня захисту дітей - запросив до Харківського державного цирку на виставу «Наш веселий цирк»,  де більше тисячі хлопчиків і дівчаток з числа обдарованих дітей з багатьох шкіл округу переглянули яскраву циркову програму.

Детальніше

Турнір з міні-футболу в Чугуєві
25.05.2013 19:11 Турнір з міні-футболу в Чугуєві Накал спортивних пристрастей, вибухи емоцій, азарт і жага перемоги стали атрибутами першого турніру з міні-футболу на Кубок народного депутата України Дмитра Шенцева, який відбувся в Чугуєві 25 травня

Детальніше

За добрими словами – реальні справи.
25.05.2013 18:00 За добрими словами – реальні справи. У ході робочого візиту до Чугуївського району Харківської області, Дмитро Олексійович Шенцев провів зустріч з медпрацівниками центральної районної лікарні ім. Кононенка. Діалог пройшов конструктивно - фахівці говорили про досягнення і проблеми, а Дмитро Олексійович відверто відповідав на запитання, активно брав участь у бесіді, пропонував спільний підхід до вирішення проблем.

Детальніше

Робочий візит до ТОВ «Агросервіс ЛТД».
25.05.2013 18:00 Робочий візит до ТОВ «Агросервіс ЛТД». Відмітимо, що господарство, розташоване у Волоховому Яру Чугуївського району, оснащено сучасною технікою, використовує передові технології вирощування сільськогосподарських культур. Інвестор ТОВ «Агросервіис ЛТД» Володимир Кулик підкреслив, що з 6 тисяч гектарів оброблюваних орних земель - 1500 га озимих, біля 1000 га ранніх ярових - ячменю та гороху, а інші площі засіяні кормовими технічними культурами.

Детальніше

Талановитими бути модно!
24.05.2013 15:00 Талановитими бути модно! Кращі вихованці навчальних закладів Печеніжчини, переможці ІІІ районного конкурсу «Учень року - 2013» - отримали нагороди.
Цей конкурс був започаткований в 2011 році.   Метою його є створення сприятливих умов для самовизначення, самореалізації та самовдосконалення інтелектуального, фізичного, творчого розвитку обдарованої учнівської молоді району.

Детальніше

Сільськогосподарські землі повинні використовуватися раціонально
23.05.2013 22:00 Сільськогосподарські землі повинні використовуватися раціонально У Верховній Раді зареєстрований проект закону №2220а «Про внесення змін в закони відносно оформлення спадщини», внесений народними депутатами України, членами парламентської фракції Партії регіонів Андрієм Деркачем, Григорієм Смітюхом, Дмитром Шенцевим, Артуром Мартовицьким.

Детальніше

Минуло сімдесят років…
09.05.2013 16:00 Минуло сімдесят років… Та в пам’яті поколінь навічно закарбувався подвиг народу в найтяжчій із воєн, які знало людство. Довготривалим і важким був шлях народів до перемоги. Крізь вогонь і кров запеклих боїв, крізь страждання і смерть, гіркоту поразок і радість перемог, залишаючи тисячі братських могил йшли люди до травневого ранку 45-го!..

Детальніше

День Перемоги у Клугино-Башкирівці.
08.05.2013 12:00 День Перемоги у Клугино-Башкирівці. Напередодні 68-ї річниці перемоги у Великій Вітчизняній війні урочисте відкриття меморіалу пам'яті відбулося у ще одному населеному пункті Чугуївщини - військовому містечку Клугино-Башкирівка. Єдина вулиця, з якої, власне, і складається весь мікрорайон, носить ім'я Героя Радянського Союзу генерал-лейтенанта Василя Акимовича Горішного. На одному з будинків встановлено меморіальну плиту легендарному героєві. Сюди щорічно в День Перемоги приходять сотні ба...

Детальніше

В селі Борщова Печенізького району зведено православну каплицю.
06.05.2013 12:00 В селі  Борщова Печенізького району зведено православну каплицю. Напередодні Великого Христового Воскресіння, у суботу, 4 травня, непересічна подія зібрала у селі Борщова Печенізького району не тільки борщівців, ганнівців, гарашківців, а й православних християн інших населених пунктів району. В урочистій атмосфері  настоятель Свято-Преображенського храму отець Іоан звершив чин освячення новозбудованої каплиці на честь Покрова Пресвятої Богородиці.

Детальніше25.07.2014 00:00
Для народного депутата України Дмитра Шенцева вже стало доброю традицією щорічно зустрічатися з дітворою та колективом дитячого оздоровчого табору «Орлятко». Адже тут переважно відпочивають діти, які проживають на території 176 виборчого округу. Разом з політиком до табору завітали депутат обласної ради Світлана Білохвостенко, заступники голови Чугуївської райдержадміністрації Вячеслав Коростельов та голови районної ради Антон Бабієць, начальник відділу освіти райдержадміністрації Євгенія Ляхович-Звєрєва.
Детальніше
22.08.2016 00:00
19 серпня вже вкотре День села Тавільжанка зібрав мешканців на площі перед святково прикрашеним сільським будинком культури. Тут зібралися не лише тавільжанці, а й жителі сусідніх сіл, представники сільських рад. До початку святкових заходів відбулося освячення яблук та дарів осені, адже відзначалося і свято Спаса. Свято розпочав Тавільжанський сільський голова Микола Тритяк, який звернувся до земляків з вітальними словами та побажаннями.
Детальніше
29.11.2017 00:00
У людей похилого віку часто виникають складні життєві проблеми. Ось і ветерану праці Вірі Юхимівні Заїці необхідно було пройти курс лікування, а коштів на це у пенсіонерки звичайно ж не було. Зі своєю проблемою вона звернулася до народного депутата України Дмитра Шенцева, який відгукнувся на її прохання і виділив певні кошти на лікування.
Детальніше
Всi новини