персональний сайт

народний депутат України

«За словом - справа, за справою - результат»

Новини по:

Вітання народного депутата України Дмитра Шенцева з Днем визволення України від фашистських загарбників
28.10.2021 00:00 Вітання народного депутата України Дмитра Шенцева з Днем визволення України від фашистських загарбників Шановні учасники і ветерани Великої Вітчизняної війни, трудівники тилу! Дорогі земляки!

Детальніше

Дмитро Шенцев привітав Івана Дмитровича Поваляєва з ювілеєм
27.10.2021 00:00 Дмитро Шенцев привітав Івана Дмитровича Поваляєва з ювілеєм Двадцять сьомого травня своє 95-ліття відзначає Ветеран Великої Вітчизняної війни, житель селища Старий Салтів Іван Дмитрович Поваляєв. З привітаннями з Днем народження до нього завітав народний депутат України Дмитро Шенцев. Це вже не перша їх зустріч.

Детальніше

Ігровий майданчик для дітвори Шевченкове Перше
20.10.2021 00:00 Ігровий майданчик для дітвори Шевченкове Перше Дітвора села Шевченкове Перше Вовчанської громади з інтересом зустрічала подарунок від Благодійного фонду Шенцева. Елементи дитячого ігрового майданчика сьогодні, 20 жовтня, доставили в село. Тепер питання за жителями - в найближчу неділю староста села запрошує всіх на толоку.

Детальніше

Чугуїв. Свято-Покровський собор. Свято Покрова Пресвятої Богородиці.
15.10.2021 00:00 Чугуїв. Свято-Покровський собор. Свято Покрова Пресвятої Богородиці. Народний депутат України Дмитро Шенцев вже не перший рік свято Покрова Пресвятої Богородиці зустрічає разом із прихожанами Свято-Покровського собору в Чугуєві. Не став винятком і цей рік. «З цим храмом, з приходом, з настоятелем отцем Іоанном мене пов'язують особливі відносини. Вони давно вже стали для мене рідними. Помолилися всі разом Божій Матері про здоров'я - духовне і тілесне, і про мир на нашій землі», - говорить політик.

Детальніше

Дмитра Шенцев: служіння Вітчизні - це більше, ніж професія
13.10.2021 00:00 Дмитра Шенцев: служіння Вітчизні - це більше, ніж професія Шановні захисники Вітчизни! Щиро вітаю вас із святом!

Детальніше

Дмитро Шенцев долучився до участі в акції «Створюємо ліси разом»
13.10.2021 00:00 Дмитро Шенцев долучився до участі в акції «Створюємо ліси разом» Народний депутат України Дмитро Шенцев разом із головою Чугуївської районної державної адміністрації Сергієм Волковим, директором ДП «Вовчанське лісове господарство» Сергієм Пієвим долучилися до участі у загальноукраїнській акції з висаджування лісових насаджень «Створюємо ліси разом». Сьогодні, 13 жовтня, вони разом із працівниками Хотімлянського лісництва у кварталі №75 ручним та механізованим способами висадили 4 тисячі сіянців дуба звичайного.

Детальніше

І історія, і сьогодення
02.10.2021 00:00 І історія, і сьогодення За сприянням Благодійного фонду Шенцева днями  студентська молодь Вовчанського фахового коледжу Харківського національного технічного університету сільського господарства  імені Петра Василенка відвідала меморіальний комплекс - музей Дробицький Яр. При  в’їзді в Дробицький Яр, перше що кидається в очі – це надпис на меморіальній дошці «Тут місце, де мертві вчать живих». Затамувавши подих, майже дві години слухала молодь  розповідь...

Детальніше

Вітання народного депутата України Дмитра Шенцева з Днем працівників освіти
01.10.2021 00:00 Вітання народного депутата України Дмитра Шенцева з Днем працівників освіти Дорогі вчителі, викладачі, працівники і ветерани освіти!

Детальніше

Вітання народного депутата України Дмитра Шенцева з Міжнародним днем людини похилого віку
01.10.2021 00:00 Вітання народного депутата України Дмитра Шенцева з Міжнародним днем людини похилого віку Шановні ветерани війни і праці, люди старшого покоління!
Прийміть щирі вітання з Міжнародним днем людини похилого віку.

Детальніше

Дмитро Шенцев зустрівся з педагогами округу
30.09.2021 00:00 Дмитро Шенцев зустрівся з педагогами округу Напередодні дня працівників освіти народний депутат України Дмитро Шенцев побував на зустрічах з педагогами в окрузі. «Нелегко сьогодні сільським школам, особливо з урахуванням карантинних обмежень, навчати і виховувати школярів, а головне - підтримувати в них інтерес до навчання. І, тим не менше, наші вчителі, як завжди, на висоті. Вони прекрасно працюють і в будні, і в свята», - впевнений Дмитро Шенцев.

Детальніше25.07.2014 00:00
Для народного депутата України Дмитра Шенцева вже стало доброю традицією щорічно зустрічатися з дітворою та колективом дитячого оздоровчого табору «Орлятко». Адже тут переважно відпочивають діти, які проживають на території 176 виборчого округу. Разом з політиком до табору завітали депутат обласної ради Світлана Білохвостенко, заступники голови Чугуївської райдержадміністрації Вячеслав Коростельов та голови районної ради Антон Бабієць, начальник відділу освіти райдержадміністрації Євгенія Ляхович-Звєрєва.
Детальніше
22.08.2016 00:00
19 серпня вже вкотре День села Тавільжанка зібрав мешканців на площі перед святково прикрашеним сільським будинком культури. Тут зібралися не лише тавільжанці, а й жителі сусідніх сіл, представники сільських рад. До початку святкових заходів відбулося освячення яблук та дарів осені, адже відзначалося і свято Спаса. Свято розпочав Тавільжанський сільський голова Микола Тритяк, який звернувся до земляків з вітальними словами та побажаннями.
Детальніше
29.11.2017 00:00
У людей похилого віку часто виникають складні життєві проблеми. Ось і ветерану праці Вірі Юхимівні Заїці необхідно було пройти курс лікування, а коштів на це у пенсіонерки звичайно ж не було. Зі своєю проблемою вона звернулася до народного депутата України Дмитра Шенцева, який відгукнувся на її прохання і виділив певні кошти на лікування.
Детальніше
Всi новини