персональний сайт

народний депутат України

«За словом - справа, за справою - результат»

Новини по:

На яблуневий Спас Тавільжанка відзначила День села

22.08.2016 00:00 На яблуневий Спас Тавільжанка відзначила День села

19 серпня вже вкотре День села Тавільжанка зібрав мешканців на площі перед святково прикрашеним сільським будинком культури. Тут зібралися не лише тавільжанці, а й жителі сусідніх сіл, представники сільських рад. До початку святкових заходів відбулося освячення яблук та дарів осені, адже відзначалося і свято Спаса. Свято розпочав Тавільжанський сільський голова Микола Тритяк, який звернувся до земляків з вітальними словами та побажаннями. Секретар сільської ради Світлана Мороз оголосила розпорядження про визначення номінацій та відзначення активістів громади, колективи сільських установ: шкіл, дитсадків, фельдшерсько-акушерських пунктів, поштових відділень з нагоди свята. Номінантам були вручені відзнаки та подарунки, особисті чи для закладів, які будуть використовуватись в роботі. Були відзначені і кращі подвір’я, і майстри народної творчості і учасники самодіяльності. Місцеве господарство відзначило ветеранів сільського господарства. Присутніх вітали гості: голова районної ради Галина Турбаба, завідуючий громадською приймальнею народного депутата Дмитра Шенцева Василь Дорошенко, який передав тавільжанцям сердечні вітання від парламентрая, начальник управління соціального захисту районної державної адміністрації Надія Скоропліт, генеральний директор ТОВ «Агроінвест» Михайло Тумасян, місцевий священник о.Стефаній. Радували присутніх виступи аматорів сцени з піснями і танцями. Лунала музика, діти розважалися на ігровому майданчику, на дорослих очікувало частування, працювала торгівля, відбувся феєрверк. Свято закінчилося далеко за північ.


Повернення до списку


23.08.2015 00:00
День громади - це особливе свято, яке об’єднує всіх, хто любить свій рідний край, тих людей, чиєю працею воно розбудовується. Як без коріння стебло, так і без гурту село. Такі зустрічі гуртують громаду, дають надію на краще життя і спонукають людей вірити в себе. Село живе і буде жити, допоки цвітуть сади, колосяться щедрі хлібні поля, сміються діти, лунають пісні.
Детальніше
08.05.2014 12:00
Напередодні Дня Перемоги учасники бойових дій у Великій Вітчизняній війні приймали вітання від народного депутата України Дмитра Шенцева. За дорученням парламентарія керівник його районної громадської приймальні Леонід Борисов побував у фронтовиків селищ Есхар і Кочеток, передав особисто слова подяки ветеранам за нашу Велику Перемогу і вручив продуктові набори від благодійного фонду Дмитра Шенцева, дізнався про їхні проблеми і побажання. На прохання народного депутата сільські та селищні голови передали подарунки місцевим фронтовикам.
Детальніше
20.03.2018 10:01
Завершився 8-ий Всеукраїнський турнір з боксу «Олімпійські надії», який проходив наприкінці минулого тижня у спортивній залі Чугуївської районної дитячо-юнацької спортивної школи. У ньому брали участь 150 учасників із шести областей України: Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Одеської, Полтавської та Харківської.
Детальніше
Всi новини