персональний сайт

народний депутат України

«За словом - справа, за справою - результат»

Новини по:

Відходять у вічність ветерани

08.06.2021 00:00 Відходять у вічність ветерани

Ветерани. Вони йдуть тихо, по одному. Ми завжди будемо свято шанувати Велику Перемогу і залишимося вірними нащадками подвигу покоління Переможців, який є для нас мірилом величі людського духу.  

Ось і ще одна втрата – на 95-му році життя не стало учасника бойових дій у Великій Вітчизняній та Другій Світовій війні Кривошея Василя Івановича. 

Схиляємо голову перед світлою пам’яттю поважної людини! Дякуємо за все, ветеране!Повернення до списку


25.03.2017 00:00
На цьому тижні Великобурлуччина приймала гостей. До учнів Приколотнянської загальноосвітньої школи завітали представники ветеранських організацій з Києва, Миколаєва, Одеси і Харкова. Всі вони прибули на малу батьківщину Героя Радянського Союзу Костянтина Ольшанського щоб в черговий раз віддати данину пам’яті подвигу нашого земляка. На урочистій лінійці прийняли участь як гості, так і вчителі й учні місцевої школи. Привітав учасників і народний депутат України Дмитро Шенцев, телеграму від нього зачитала керівник районної громадської приймальні Ніна Капленко. «Згадуючи подвиг ольшанців, ми знову усвідомлюємо всю грандіозність Перемоги над нацизмом. Пишаємося, що саме наші батьки і діди змогли перемогти, зруйнувати і знищити цю темну силу. Ім'я Костянтина Ольшанського - в ряду найбільш прославлених героїв Великої Вітчизняної війни, чия безмежна мужність і стійкість стали взірцем для багатьох поколінь. Великий подвиг десантників увійшов не тільки в історію Великої Вітчизняної війни, але і в історію всіх воєн як унікальний. В історії немає іншого випадку, коли за один подвиг всі 68 осіб одночасно були удостоєні звання Героя Радянського Союзу. Духовне і моральне значення подвигу ольшанців безцінне»- сказано в зверненні.
Детальніше
24.03.2016 00:00
Нещодавно учасниця Другої Світової війни, мешканка Вовчанська Тетяна Никифорівна Калюжна відзначила День народження.
Привітати іменинницю зі святом від імені народного депутата України Дмитра Шенцева та міського голови прибули керівник громадської приймальні парламентаря Тетяна Шевченко та керуюча справами (секретар) виконкому Вовчанської міської ради Аліна Мурашко.
Детальніше
08.05.2015 00:00
Напередодні Дня Перемоги учасники бойових дій у Великій Вітчизняній війні Дворічанського району, як і всіх районів 176 виборчого округу, отримали вітання та продовольчі набори від народного депутата України Дмитра Шенцева.
Детальніше
Всi новини