персональний сайт

народний депутат України

«За словом - справа, за справою - результат»

Новини по:

Елемент не знайдено!

Повернення до списку


16.09.2017 00:00
    Цієї неділі своє професійне свято відзначають спеціалісти служби порятунку. Саме з цієї нагоди зібрались рятівники Вовчанщини у великій залі районної ради. Людей мужньої професії зі святом привітав народний депутат України Дмитро Шенцев, який у своєму зверненні висловив рятувальникам слова щирої подяки за їх високий професіоналізм і самовідданість, що забезпечують успішне виконання завдань по попередженню нещасних випадків та їх ліквідації.
Детальніше
16.04.2014 00:00
Наближається головне християнське свято - Світле Христове Воскресіння. Розділили з кожною родиною Печенізького краю радість Великого свята народний депутат України Дмитро Шенцев разом з архієпископом Ізюмським та Куп’янським Єлисеєм.
Детальніше
08.05.2014 00:00
«Весна Перемоги» - саме під такою назвою сьогодні у Великобурлуцькому районному Будинку культури відбулися урочистості, присвячені 69-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні. За доброю традицією у переддень Дня Перемоги щиро вітали ветеранів війни, усіх великобурлучан народний депутат України Дмитро Шенцев, голова Великобурлуцької районної державної адміністрації Віктор Слиш, голова районної ради Олександра Жиліна. Вони згадували героїв, які ціною власного життя завоювали свободу й світле майбутнє, бажали здоров’я воїнам-визволителям, які живуть поряд з нами, висловлювали їм глибоку вдячність за найдорожче та найважливіше для кожного - мир на землі.
Детальніше
Всi новини