персональний сайт

народний депутат України

«За словом - справа, за справою - результат»

Новини по:

Елемент не знайдено!

Повернення до списку


10.11.2016 00:00
Дев’ятого листопада спеціалісти культурної сфери та аматори Вовчанського району відсвяткували своє свято. З нагоди цієї події вони  запросили до себе гостей, для яких підготували чудову концертну програму. Перед початком концерту, а проходив він у залі районного Будинку культури, працівників закладів культури та самодільних артистів привітали заступник голови райдержадміністрації Наталя Гордієнко, заступник міського голови Людмила Бондаренко та голова районної ради ветеранів війни і праці Іван Зарубін.
Детальніше
08.11.2019 00:00
Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

Від щирого серця вітаю вас з професійним святом!
Люди вашої професії – яскраві, творчі, ініціативні. Це робота для тих, у кого є талант і покликання, сильний характер і велика душа. Саме ви як ніхто інший вмієте повести за собою і дорослого, і дитину в світ прекрасного.
Детальніше
24.10.2018 17:21
Нещодавно, а вірніше 1-го вересня в Малинівському Будинку культури в святковій атмосфері відкрито танцювальний паркет із дзеркалами та станками. Цей подарунок від Благодійного фонду  Дмитра Шенцева. Скільки радості і подяки від дітей та батьків, що наші діти по справжньому займаються танцями.
Детальніше
Всi новини