персональний сайт

народний депутат України

«За словом - справа, за справою - результат»

Новини по:

Дмитро Шенцев: Наш обов'язок - радувати і балувати наших дітей

22.12.2020 00:00 Дмитро Шенцев: Наш обов'язок - радувати і балувати наших дітей Передавши солодкі подарунки та дитячі іграшки від Благодійного фонду Дмитра Шенцева, гості побажали дітям міцного здоров'я, щастя, успіхів у навчанні та завжди залишатися такими ж щирими і веселими.

Нардеп також поспілкувався з працівниками реабілітаційного центру та районної лікарні про насущні проблеми. Невирішених питань досить багато і на протязівсього часу співпраці вдається вирішувати більшість з них. Намітили план подальшої роботи та шляхи вирішення проблемних питань.

«Побував сьогодні з робочою поїздкою у Чугуєві. Відвідав міський центр соціально-психологічної реабілітації дітей, яким допомагаю вже багато років, і Центральну районну лікарню. Поспілкувався з персоналом, з лікарями. Прийняв в роботу їх проблеми і потреби. Не міг залишити без уваги і маленьких пацієнтів - і тих, які зараз проходять реабілітацію, і тих, яких день Святого Миколая застав на лікарняному ліжку. Діти отримали солодкі подарунки та іграшки від мого фонду, поспілкувалися з Дідом Морозом. І головне - зміцнилися у вірі, що чудеса є. Всі зустрічі пройшли з урахуванням карантинних вимог та обмежень. », - зазначив Дмитро Шенцев у себе на сторінці в facebook.

Повернення до списку


28.03.2013 19:00
Під час робочого візиту до Новопокровки народний депутат України Дмитро Шенцев відвідав місцевий дитсадок «Колобок».
Детальніше
11.08.2016 00:00
7 серпня в урочистій обстановці було відкрито дитячий спортивний майданчик по вул. Кожедуба між будинками № 5,7,9,13,15.
Грошові кошти на установку спортивного майданчика виділені з місцевого бюджету. Було багато гостей. Звучали вірші, слова вітання. Відбулося нагородження переможців з підтягування, волейболу, настільного тенісу. Переможці були нагороджені золотими, срібними, бронзовими медалями, цінними призами, під оплески присутніх розрізана символічна стрічка. Всіх учасників чекав сюрприз - безкоштовне морозиво, стрибання на батуті від міського голови Галини Мінаєвої та народного депутата України Дмитра Шенцева, депутата міської ради, голови громадської організації «Майбутнє молоді» Руслана Овчаренка. Депутат міської ради Євген Резченко подарував головам ОСББ цього мікрорайону волейбольну сітку. Реконструкція спортивного майданчика стане хорошим ланкою в досягненні спортивних результатів, забезпечить можливість збереження здоров'я, сформує необхідні знання, вміння та навички щодо здорового способу життя, дасть можливість молоді реалізувати свої потреби в заняттях улюбленим видом спорту в будь-який час.
Детальніше
22.06.2016 00:00
Недільний ранок 22 червня 1941 року трагічною сторінкою увійшов у життя мільйонів українців. У цей день розпочалася найжахливіша в історії нашого народу війна, яка забрала життя кожного п'ятого співвітчизника. Щороку в цей день ми згадуємо про тих, хто першим прийняв на себе страшний удар, чиї життя були покалічені та зруйновані, хто так і не повернувся з тієї війни...
В день 75-ї річниці від початку Великої Вітчизняної війни біля пам’ятника загиблим воїнам відбувся мітинг, присвячений Дню скорботи і пам'яті жертв війни в Україні.
Детальніше
Всi новини