персональний сайт

народний депутат України

«За словом - справа, за справою - результат»

Новини по:

Вечір шкільних друзів.

17.08.2013 18:20 Вечір шкільних друзів.

Школі - 110 років. Це поважний вік, міцний фундамент для нових злетів і перемог. Це історія багатьох поколінь педагогів та учнів, історія, в якій є місце для сумного і радісного, досягнень і втрат, помилок і відкриттів, невдач і успіхів.

Чим довша історія школи, тим більша кількість людей пов'язана з нею. Саме вона як мати дала путівку в життя близько 2000 випускників, 64 з них закінчили школу на відмінно. У всіх долі склалися по-різному. Кожен обрав свій життєвий шлях, але школа завжди пишається своїми випускниками.

Народний депутат України Дмитро Шенцев привітав педагогічний колектив, учнів та всіх жителів села із 110-річним ювілеєм школи. Привітання і подарунок - ноутбук - від імені народного обранця гостям свята передав керівник його громадської приймальні в Чугуївському районі Леонід Борисов.

Повернення до списку


28.03.2013 19:00
Під час робочого візиту до Новопокровки народний депутат України Дмитро Шенцев відвідав місцевий дитсадок «Колобок».
Детальніше
11.08.2016 00:00
7 серпня в урочистій обстановці було відкрито дитячий спортивний майданчик по вул. Кожедуба між будинками № 5,7,9,13,15.
Грошові кошти на установку спортивного майданчика виділені з місцевого бюджету. Було багато гостей. Звучали вірші, слова вітання. Відбулося нагородження переможців з підтягування, волейболу, настільного тенісу. Переможці були нагороджені золотими, срібними, бронзовими медалями, цінними призами, під оплески присутніх розрізана символічна стрічка. Всіх учасників чекав сюрприз - безкоштовне морозиво, стрибання на батуті від міського голови Галини Мінаєвої та народного депутата України Дмитра Шенцева, депутата міської ради, голови громадської організації «Майбутнє молоді» Руслана Овчаренка. Депутат міської ради Євген Резченко подарував головам ОСББ цього мікрорайону волейбольну сітку. Реконструкція спортивного майданчика стане хорошим ланкою в досягненні спортивних результатів, забезпечить можливість збереження здоров'я, сформує необхідні знання, вміння та навички щодо здорового способу життя, дасть можливість молоді реалізувати свої потреби в заняттях улюбленим видом спорту в будь-який час.
Детальніше
22.06.2016 00:00
Недільний ранок 22 червня 1941 року трагічною сторінкою увійшов у життя мільйонів українців. У цей день розпочалася найжахливіша в історії нашого народу війна, яка забрала життя кожного п'ятого співвітчизника. Щороку в цей день ми згадуємо про тих, хто першим прийняв на себе страшний удар, чиї життя були покалічені та зруйновані, хто так і не повернувся з тієї війни...
В день 75-ї річниці від початку Великої Вітчизняної війни біля пам’ятника загиблим воїнам відбувся мітинг, присвячений Дню скорботи і пам'яті жертв війни в Україні.
Детальніше
Всi новини