персональний сайт

народний депутат України

«За словом - справа, за справою - результат»

Новини по:

Минулої п’ятниці відбулося урочисте відкриття третьої зміни у дитячому оздоровчому таборі «Орлятко»

25.07.2014 00:00 Минулої п’ятниці відбулося урочисте відкриття третьої зміни у дитячому оздоровчому таборі «Орлятко»

Для народного депутата України Дмитра Шенцева вже стало доброю традицією щорічно зустрічатися з дітворою та колективом дитячого оздоровчого табору «Орлятко». Адже тут переважно відпочивають діти, які проживають на території 176 виборчого округу. Разом з політиком до табору завітали депутат обласної ради Світлана Білохвостенко, заступники голови Чугуївської райдержадміністрації Вячеслав Коростельов та голови районної ради Антон Бабієць, начальник відділу освіти райдержадміністрації Євгенія Ляхович-Звєрєва.

Вітаючи дітвору зі святом, Дмитро Шенцев побажав всім «добре та змістовно відпочити, зміцніти, стати здоровішими та сильнішими, отримати якнайбільше приємних вражень, щоб хороші спогади про перебування в таборі залишилися надовго». До того ж Дмитро Олексійович порадував дітлахів звісткою про солодке морозиво, яке чекає на них ввечері, та під аплодисменти присутніх вручив директору табору спортивний інвентар. Він також перевірив в якому стані спортивна площадка, встановлена Благодійним фондом минулого року.

Діти - учасники концертної програми, усім присутнім презентували вокальні, спортивні та танцювальні композиції, радуючи гостей свята. А ведучі від імені дітвори подякували гостям за щирість, увагу та ласку, за доброту і щедрість.

Зворушлива атмосфера урочистого заходу, море посмішок, щирих побажань та привітань, радісні обличчя як дітей, так і дорослих, свідчили про те, що це свято стане ще однією яскравою сторінкою в житті табору.

Та на цьому святкування не закінчилося, адже ввечері таборяни продовжували розважатися самі й розважати та радувати своїми здібностями й талантами батьків, рідних та інших гостей.


Повернення до списку


23.08.2015 00:00
День громади - це особливе свято, яке об’єднує всіх, хто любить свій рідний край, тих людей, чиєю працею воно розбудовується. Як без коріння стебло, так і без гурту село. Такі зустрічі гуртують громаду, дають надію на краще життя і спонукають людей вірити в себе. Село живе і буде жити, допоки цвітуть сади, колосяться щедрі хлібні поля, сміються діти, лунають пісні.
Детальніше
08.05.2014 12:00
Напередодні Дня Перемоги учасники бойових дій у Великій Вітчизняній війні приймали вітання від народного депутата України Дмитра Шенцева. За дорученням парламентарія керівник його районної громадської приймальні Леонід Борисов побував у фронтовиків селищ Есхар і Кочеток, передав особисто слова подяки ветеранам за нашу Велику Перемогу і вручив продуктові набори від благодійного фонду Дмитра Шенцева, дізнався про їхні проблеми і побажання. На прохання народного депутата сільські та селищні голови передали подарунки місцевим фронтовикам.
Детальніше
20.03.2018 10:01
Завершився 8-ий Всеукраїнський турнір з боксу «Олімпійські надії», який проходив наприкінці минулого тижня у спортивній залі Чугуївської районної дитячо-юнацької спортивної школи. У ньому брали участь 150 учасників із шести областей України: Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Одеської, Полтавської та Харківської.
Детальніше
Всi новини