персональний сайт

народний депутат України

«За словом - справа, за справою - результат»

Новини по:

І історія, і сьогодення

02.10.2021 00:00 І історія, і сьогодення

За сприянням Благодійного фонду Шенцева днями  студентська молодь Вовчанського фахового коледжу Харківського національного технічного університету сільського господарства  імені Петра Василенка відвідала меморіальний комплекс - музей Дробицький Яр. При  в’їзді в Дробицький Яр, перше що кидається в очі – це надпис на меморіальній дошці «Тут місце, де мертві вчать живих». Затамувавши подих, майже дві години слухала молодь  розповідь про страшні криваві часи 1941-1943 років, які відбулися в Харкові. Вшанували студенти пам’ять жертв нацизму хвилиною мовчання, поклали квіти і залишили  в книзі відгуків свої враження, пообіцявши що таке ніколи більше не повториться.

Але життя продовжується…

Студентів чекала уже приємна, життєрадісна новина. Благодійний фонд Шенцева подарував подорож до Фельдман  ЕкоПарку. Представники фонду вручили подарунки, а екскурсовод розповіла цікаві факти про мешканців парку. На згадку молодь зробила світлини, погуляли алеями парку, помилувалися композиціями і втомлені та задоволені повернулися додому.Повернення до списку


21.09.2016 00:00
Нещодавно Зарічне (колишнє Петрівське), відсвяткувало день села. Свято, як завжди, зібрало практично всіх мешканців населеного пункту - і старих і малих. Та цей не дивно. Адже організатори цього дійства постійно творчо і з фантазією підходять до підготовки та проведення масових гулянь. Так було і цього разу.
Детальніше
07.09.2015 00:00
6 вересня 2015 року, в 14-у Неділю після П'ятидесятниці, Архієпископ Ізюмський і Куп'янський Єлисей звершив Божественну літургію в храмі Святих-Жен-Мироносиць м. Вовчанськ.
Біля дверей храму, дзвоном, хлібом-сіллю та букетами квітів тепло вітали Високопреосвященнішого Єлисея, духовенство та віруючі.
Детальніше
20.11.2016 00:00
Шановні земляки! Цей день звертає нас до багатовікової історії української держави, прагнення народу до свободи. Він нагадує нам про відповідальність за сьогодення і майбутнє України. В цей день ми відзначаємо зусилля всіх синів і доньок України, які віддали свої життя за її кращу долю, всіх, хто з давніх-давен стояв і стоїть на захисті нашої волі, миру і спокою, на захисті кордонів нашої Батьківщини.
Детальніше
Всi новини