персональний сайт

народний депутат України

«За словом - справа, за справою - результат»

Новини по:

Благодійна допомога народного депутата України Дмитра Шенцева для протидії COVID-19

09.04.2021 00:00 Благодійна допомога народного депутата України Дмитра Шенцева для протидії COVID-19

Зважаючи на посилення карантинних заходів на території громади, визначених рішеннями місцевої комісії з питань ТЕБ та НС виконавчого комітету Вовчанської міської ради, питання проведення протиепідемічних заходів стоїть гостро та вимагає фінансових затрат на їх виконання.

Тому, Вовчанська міська рада висловлює свою повагу та щиру вдячність народному депутату України Шенцеву Дмитру Олексійовичу за надану благодійну допомогу у вигляді дезінфекційних засобів та паперових рушників, що дозволить на певний час забезпечити захист від зараження коронавірусом COVID-19 працівників комунальних установ та підприємств громади і працівників міської ради, які тісно працюють з населенням.За матеріалами сайту http://vovchmrada.gov.ua/index.php/novyny/6055-blagodijna-dopomoga-vid-narodnogo-deputata-ukrajini-d...
Повернення до списку


18.10.2013 00:00
У Вовчанському районі стартувала започаткована Дмитром Шенцевим акція по озелененню громад. Нещодавно народний депутат України, заступник Голови Партії регіонів Дмитро Шенцев виступив з ініціативою провести в населених пунктах округу суботники по висадженню дерев та кущів, звернувши при цьому особливу увагу на територію навколо братських могил воїнів, які загинули в роки Великої Вітчизняної війни.
Детальніше
22.03.2017 00:00
Днями голова Великобурлуцької районної ради Олександра Жиліна та керівник районної громадської приймальні народного депутата України Дмитра Шенцева Ніна Капленко відвідали вихованців Харківського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей, що в селі Вільхуватка, та побували в дитячому будинку сімейного типу Овдієнків, що в селищі Великий Бурлук.
Детальніше
10.08.2014 00:00
Минулої суботи сімдесят маленьких жителів селища Садовод Великобурлуцького району отримали подарунок від народного депутата України Дмитра Шенцева - дитячу ігрову площадку. На її відкриття зібралися не лише діти, а й батьки, бабусі і дідусі. Дмитро Олексійович сам перевірив атракціони і якість їх установки. Створювати всім гарний настрій народному обранцю допомагали маленькі артисти з Великобурлуцького районного будинку культури. Ігри та різні розваги, подорожі в казку і багато іншого чекало дітвору. Кожен учасник свята отримав від Дмитра Олексійовича іграшки та солодкі подарунки.
Детальніше
Всi новини