персональний сайт

народний депутат України

«За словом - справа, за справою - результат»

Новини по:

Вітання народного депутата України Дмитра Шенцева з Новим роком та Різдвом Христовим
30.12.2021 00:00 Вітання народного депутата України Дмитра Шенцева з Новим роком та Різдвом Христовим Дорогі земляки!
Сердечно вітаю вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Детальніше

Звернення народного депутата України Дмитра Шенцева з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС
14.12.2021 00:00 Звернення народного депутата України Дмитра Шенцева з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС Шановні ліквідатори аварії на ЧАЕС!
Ті, хто вважають 14 грудня своїм святом, вже давно називають цей день – Днем ліквідатора. Адже цей день не тільки свічка пам’яті на честь загиблих товаришів, а й визначна дата, що згуртувала величезну кількість людей перед лицем великої біди.

Детальніше

Органи місцевого самоврядування України відзначають професійне свято
07.12.2021 00:00 Органи місцевого самоврядування України відзначають професійне свято Шановні голови територіальних громад, депутати місцевих рад, працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, щиро вітаю вас із професійним святом!

Детальніше

Вітання народного депутата України Дмитра Шенцева з Днем збройних сил України
06.12.2021 00:00 Вітання народного депутата України Дмитра Шенцева з Днем збройних сил України Шановні захисники Української держави! Українські воїни, солдати та офіцери! Я щиро вітаю вас зі святом мужності та стійкості – з Днем Збройних сил України!

Детальніше

Новенька форма для юних боксерів
25.11.2021 00:00 Новенька форма для юних боксерів Новеньку форму від Благодійного фонду Шенцева отримали вчора юні боксери Чугуївської дитячо-юнацької спортивної школи.

Детальніше

Вітання народного депутата України Дмитра Шенцева з Днем працівників сільського господарства
21.11.2021 00:00 Вітання народного депутата України Дмитра Шенцева з Днем працівників сільського господарства Шановні аграрії!

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівників сільського господарства.

Детальніше

У Старому Салтові відкрито нову амбулаторію
17.11.2021 00:00 У Старому Салтові відкрито нову амбулаторію На території Старосалтівської селищної ради в рамках програми «Велике будівництво» відкрито нову амбулаторію загальної практики сімейної медицини.

Детальніше

Вітання з Днем працівників радіо, телебачення та зв'язку
16.11.2021 00:00 Вітання з Днем працівників радіо, телебачення та зв'язку Дорогі друзі! Шановні працівники радіо, телебачення та зв'язку!

Щиро вітаю вас із професійним святом!

Детальніше

Дмитро Шенцев зустрівся з рятівниками Вовчанщини
12.11.2021 00:00 Дмитро Шенцев зустрівся з рятівниками Вовчанщини Народний депутат України Дмитро Шенцев зустрівся з особовим складом  47 –ДПРЧ 10-го ДПРЗ ГУ ДСНС України в Харківській області. Він дякував рятівникам за врятовані людські життя та збережені матеріальні цінності, мужність і готовність завжди прийти на допомогу.

Детальніше

Шановні працівники культури та митці! Прийміть найдобріші та найщиріші привітання з професійним святом!
09.11.2021 00:00 Шановні працівники культури та митці! Прийміть найдобріші та найщиріші привітання з професійним святом! День працівників культури об'єднує всіх, хто працює у цій багатогранній та цікавій сфері. Завдяки вашим творчим ідеям та ентузіазму наш регіон живе цікавим насиченим культурним життям, підтримуються славні традиції та створюються нові креативні проекти.

Детальніше