персональний сайт

народний депутат України

«За словом - справа, за справою - результат»

Новини по:

Шановні захисники України!
13.10.2020 00:00  Шановні захисники України!
14 жовтня ми відсвяткуємо День Покрови Пресвятої Богородиці. Цей день традиційно відзначається як День українського козацтва та День захисника України.

Детальніше

Іменну стипендію Дмитра Шенцева вручено учням із Старосалтівської ОТГ
05.10.2020 00:00 Іменну стипендію Дмитра Шенцева вручено учням із Старосалтівської ОТГ
Наприкінці минулого тижня іменну стипендію народного депутата України Дмитра Шенцева вручено чотирьом учням, які навчаються у школах Старосалтівської об’єднаної громади.

Детальніше

Стипендією Дмитра Шенцева відзначено троє гирьовиків з Печеніжчини
03.10.2020 00:00 Стипендією Дмитра Шенцева відзначено троє гирьовиків з Печеніжчини Стипендією Дмитра Шенцева відзначено троє гирьовиків з Печеніжчини. Стипендія народного депутата України Дмитра Шенцева була започаткована у минулому навчальному році як додатковий стимул і заохочення до активної участі в науковому, культурному, спортивному й творчому житті школярів районів округу, яким опікується народний депутат.

Детальніше

Дмитро Шенцев: Професія вчителя – це і покликання, і праця, що не знає ані канікул, ані перерв
02.10.2020 00:00 Дмитро Шенцев: Професія вчителя – це і покликання, і праця, що не знає ані канікул, ані перерв Професія вчителя – це і покликання, і праця, що не знає ані канікул, ані перерв. Це служіння людям, уміння віддати усього себе без залишку дітям і бачити в цьому сенс і радість життя.

Детальніше

Соціальні працівники Великобурлуцького терцентру отримали засоби захисту від Благодійного фонду Дмитра Шенцева
01.10.2020 00:00 Соціальні працівники Великобурлуцького терцентру отримали засоби захисту від Благодійного фонду Дмитра Шенцева Заходи до Міжнародного дня людей похилого віку відбулися у Великобурлуцькому районному територіальному центрі. Люди, які працюють тут як ніхто знають наскільки важлива їх допомога, а ще більше увага людям похилого віку.

Детальніше

Відзначаємо переможців конкурсу-огляду «Квітучий край»
30.09.2020 00:00 Відзначаємо переможців конкурсу-огляду «Квітучий край» Незважаючи на перипетії сьогодення Благодійний фонд Дмитра Шенцева продовжує реалізацію соціальних проектів, започаткованих майже десятиліття тому.

Детальніше

Дмитро Шенцев: День людей похилого віку – це свято мудрості й добра
30.09.2020 00:00 Дмитро Шенцев: День людей похилого віку – це свято мудрості й добра День людей похилого віку – це свято мудрості й добра. День наших батьків, бабусь і дідусів, за плечима яких величезне життя, багатий досвід і знання, якими вони завжди готові поділитися з нами.

Детальніше

Звернення народного депутата України Дмитра Шенцева з нагоди аварії транспортного літака АН-26 під Чугуєвом
26.09.2020 00:00 Звернення народного депутата України Дмитра Шенцева з нагоди аварії транспортного літака АН-26 під Чугуєвом З глибоким сумом дізнався про катастрофу літака під Чугуєвом. Жахлива авіакатастрофа забрала 26 життів ...

Детальніше

Уклін героям-партизанам
22.09.2020 00:00 Уклін героям-партизанам
    Двадцять другого вересня Україна відзначає День партизанської слави. В цей день ми вшановуємо мужніх і хоробрих, людей, які не змирилися з окупацією рідної землі, а створили чи влилися у партизанські загони, пішли у підпілля, де вели запеклу боротьбу з ворогом.

Детальніше

Звернення народного депутата України Дмитра Шенцева з нагоди Дня партизанської слави
22.09.2020 00:00 Звернення народного депутата України Дмитра Шенцева з нагоди Дня партизанської слави Шановні жителі Слобожанщини! Дорогі ветерани!

Партизанський рух був масовим виявом високого патріотизму, і Слобожанська земля, де в роки Великої Вітчизняної війни з перших днів окупації чинив опір ворогу не один з дієвих партизанських загонів, пишається своїми героями.

Детальніше