персональний сайт

народний депутат України

«За словом - справа, за справою - результат»

Новини по:

Дмитра Шенцев: служіння Вітчизні - це більше, ніж професія
13.10.2021 00:00 Дмитра Шенцев: служіння Вітчизні - це більше, ніж професія Шановні захисники Вітчизни! Щиро вітаю вас із святом!

Детальніше

Дмитро Шенцев долучився до участі в акції «Створюємо ліси разом»
13.10.2021 00:00 Дмитро Шенцев долучився до участі в акції «Створюємо ліси разом» Народний депутат України Дмитро Шенцев разом із головою Чугуївської районної державної адміністрації Сергієм Волковим, директором ДП «Вовчанське лісове господарство» Сергієм Пієвим долучилися до участі у загальноукраїнській акції з висаджування лісових насаджень «Створюємо ліси разом». Сьогодні, 13 жовтня, вони разом із працівниками Хотімлянського лісництва у кварталі №75 ручним та механізованим способами висадили 4 тисячі сіянців дуба звичайного.

Детальніше

І історія, і сьогодення
02.10.2021 00:00 І історія, і сьогодення За сприянням Благодійного фонду Шенцева днями  студентська молодь Вовчанського фахового коледжу Харківського національного технічного університету сільського господарства  імені Петра Василенка відвідала меморіальний комплекс - музей Дробицький Яр. При  в’їзді в Дробицький Яр, перше що кидається в очі – це надпис на меморіальній дошці «Тут місце, де мертві вчать живих». Затамувавши подих, майже дві години слухала молодь  розповідь...

Детальніше

Вітання народного депутата України Дмитра Шенцева з Днем працівників освіти
01.10.2021 00:00 Вітання народного депутата України Дмитра Шенцева з Днем працівників освіти Дорогі вчителі, викладачі, працівники і ветерани освіти!

Детальніше

Вітання народного депутата України Дмитра Шенцева з Міжнародним днем людини похилого віку
01.10.2021 00:00 Вітання народного депутата України Дмитра Шенцева з Міжнародним днем людини похилого віку Шановні ветерани війни і праці, люди старшого покоління!
Прийміть щирі вітання з Міжнародним днем людини похилого віку.

Детальніше

Дмитро Шенцев зустрівся з педагогами округу
30.09.2021 00:00 Дмитро Шенцев зустрівся з педагогами округу Напередодні дня працівників освіти народний депутат України Дмитро Шенцев побував на зустрічах з педагогами в окрузі. «Нелегко сьогодні сільським школам, особливо з урахуванням карантинних обмежень, навчати і виховувати школярів, а головне - підтримувати в них інтерес до навчання. І, тим не менше, наші вчителі, як завжди, на висоті. Вони прекрасно працюють і в будні, і в свята», - впевнений Дмитро Шенцев.

Детальніше

Вітання народного депутата України Дмитра Шенцева з Всеукраїнським днем бібліотек
30.09.2021 00:00 Вітання народного депутата України Дмитра Шенцева з Всеукраїнським днем бібліотек Шановні працівники та ветерани бібліотечної справи! Прийміть найтепліші та найсердечніші вітання з нагоди професійного свята – Всеукраїнського дня бібліотек.

Детальніше

Дмитро Шенцев: Немає нічого трагічніше, ніж втрачати своїх дітей
25.09.2021 00:00 Дмитро Шенцев: Немає нічого трагічніше, ніж втрачати своїх дітей Народний депутат України Дмитро Шенцев разом з чугуївцями, рідними і близькими курсантів та офіцерів, які загинули під час авіакатастрофи під Чугуєвом хвилиною мовчання та покладанням квітів вшанували пам'ять загиблих. Пройшов рівно рік із дня страшної трагедії. Поминальний молебень відслужив Митрополит Ізюмський і Куп'янський Єлисей.

Детальніше

Ніхто не забутий, ніщо не забуто!
22.09.2021 00:00 Ніхто не забутий, ніщо не забуто! Сьогодні, 22 вересня, відзначаємо День партизанської слави та 78-му річницю визволення Харківської області від фашистських загарбників. Заходи, приурочені цим подіям, відбулися в населених пунктах округу.

Детальніше

Вітання народного депутата України Дмитра Шенцева з Днем партизанської слави
22.09.2021 00:00 Вітання народного депутата України Дмитра Шенцева з Днем партизанської слави Дорогі ветерани та земляки!
Шановні учасники та свідки страшної Великої Вітчизняної війни!

Детальніше