персональний сайт

народний депутат України

«За словом - справа, за справою - результат»

Новини по:

Новорічні та різдвяні розваги вовчанської дітвори

10.01.2018 00:00 Новорічні та різдвяні розваги вовчанської дітвори

Насиченими на різноманітні  цікаві події були новорічні дні. Для вихованців дошкільних закладів та учнів шкіл розпочалися вони з проведення новорічних ранків під час яких на адресу малечі звучали привітання зі святами та побажання, вручалися подарунки та водилися веселі хороводи навколо прикрашеної ялинки.

         До створення гарного настрою для своїх однолітків долучилися і гуртківці районного будинку дитячої та юнацької творчості, які показали новорічну костюмовану виставу та дали кілька концертів у тому числі і концерт для дітей, батьки яких є учасниками АТО. Традиційний новорічний подарунок – можливість відвідати циркову виставу, отримала дітвора Вовчанщини і від народного депутата України Дмитра Шенцева. Завдяки йому на виставі побувало 450 учнів семи шкіл району.

         Весело провели святкування Різдва і вихованці дитячих дошкільних закладів, яке проходило 5 січня на центральному майдані міста. Діти підготували цікаві виступи у яких звучали різдвяні колядки. Подарунком за чудові виступи стали кондитерські набори, якими малечу пригостили від імені керівництва міста та депутатського корпусу міської ради.

         Святкові кондитерські набори отримали і учні недільної школи, що діє у Свято Жено Мироносицькій церкві. Вони виступили для вірян під час святкового богослужіння 7 січня. Подарунки дітворі вручили народний депутат України Дмитро Шенцев та міський голова Володимир Шевченко.

         В цей же день дітвора міста отримала ще один подарунок – на центральному майдані, поряд з будинком Діда Мороза, з’явилися гойдалки для малечі у вигляді саней запряжених трьома оленями.


Повернення до списку


24.10.2016 00:00
Наприкінці вересні жителі другого під’їзду будинку 7-а по вул. Гагаріна в Кочетку звернулися до народного депутата України Дмитра Шенцева з проханням допомогти у проведені ремонту покрівлі. В цьому під’їзді проживають десять сімей пенсіонерів, відремонтувати покрівлю власними силами вони не в змозі. На поміч прийшов Благодійний фонд Дмитра Шенцева. За декілька днів роботи були виконані.
Детальніше
18.12.2017 00:00
Нещодавно свій 90-й день народження відсвяткувала мешканка села Лиман, учасник війни Таїсія Данилівна Костіна. Знану і шановану людину з днем народження прийшли привітати голова та секретар Симинівської громади Ольга Голов’ятинська та Тетяна Каледіна, які побажали своїй землячці міцного здоров’я, сімейного затишку та вручили їй подарунок.
Детальніше
19.10.2014 00:00
Одна з головних задач, яку має вирішити Верховна Рада нового скликання, - відновити довіру виборців і всього суспільства до політиків, політичних партій та влади в цілому. В цьому переконують зустрічі кандидата в депутати з виборцями.
Детальніше
Всi новини