персональний сайт

народний депутат України

«За словом - справа, за справою - результат»

Новини по:

Новорічні та різдвяні розваги вовчанської дітвори

10.01.2018 00:00 Новорічні та різдвяні розваги вовчанської дітвори

Насиченими на різноманітні  цікаві події були новорічні дні. Для вихованців дошкільних закладів та учнів шкіл розпочалися вони з проведення новорічних ранків під час яких на адресу малечі звучали привітання зі святами та побажання, вручалися подарунки та водилися веселі хороводи навколо прикрашеної ялинки.

         До створення гарного настрою для своїх однолітків долучилися і гуртківці районного будинку дитячої та юнацької творчості, які показали новорічну костюмовану виставу та дали кілька концертів у тому числі і концерт для дітей, батьки яких є учасниками АТО. Традиційний новорічний подарунок – можливість відвідати циркову виставу, отримала дітвора Вовчанщини і від народного депутата України Дмитра Шенцева. Завдяки йому на виставі побувало 450 учнів семи шкіл району.

         Весело провели святкування Різдва і вихованці дитячих дошкільних закладів, яке проходило 5 січня на центральному майдані міста. Діти підготували цікаві виступи у яких звучали різдвяні колядки. Подарунком за чудові виступи стали кондитерські набори, якими малечу пригостили від імені керівництва міста та депутатського корпусу міської ради.

         Святкові кондитерські набори отримали і учні недільної школи, що діє у Свято Жено Мироносицькій церкві. Вони виступили для вірян під час святкового богослужіння 7 січня. Подарунки дітворі вручили народний депутат України Дмитро Шенцев та міський голова Володимир Шевченко.

         В цей же день дітвора міста отримала ще один подарунок – на центральному майдані, поряд з будинком Діда Мороза, з’явилися гойдалки для малечі у вигляді саней запряжених трьома оленями.


Повернення до списку


19.05.2014 13:00
Минулої неділі, 18 травня дорослі і діти Великого Бурлука подивилися нову програму національного цирку України "Ілюзія сучасності". Програма, яка традиційно складається з двох відділень, дуже різноманітна і цікава. Глядачів на арені розважали номерами з екзотичними тваринами - крокодилами, удавами, собаками і голубами. Дітлахам та дорослим особливо запам'ятався вихід жонглерів, акробатів і гімнастів, номер розрізання людини величезними пилами. Цирк - це завжди веселощі, відпочинок і гарний настрій.
Детальніше
01.02.2016 00:00
Другого лютого ми відзначаємо день визволення Дворічної та Дворічанського району від фашистських загарбників. Сімдесят три роки тому в ході запеклих і кровопролитних боїв ворог був вигнаний з дворічанської землі, а складна військова операція 6-го гвардійського кавалерійського корпусу під командуванням генерала-лейтенанта С.В. Соколова увінчалася успіхом. Німецька окупація району в роки Великої Вітчизняної війни почалася 24 червня 1942 року й продовжувалася майже 8 місяців. Війна прийшла тоді в кожен дім, залишивши після себе горе й скорботу. Немає такої родини в Україні та в Дворічанському районі, до якої б не доторкнулася гірка відмітка тієї страшної війни.
Детальніше
08.12.2014 00:00
Такий бойовий шлях пройшла Тамара Іванівна Зибцева, юним сымнадцятирічним дівчиськом відправившись на фронт. Восьмого грудня вона відсвяткувала свій 90-річний ювілей.
Детальніше
Всi новини