персональний сайт

народний депутат України

«За словом - справа, за справою - результат»

Новини по:

Ми щиро вдячні депутату

12.03.2020 00:00 Ми щиро вдячні депутату За нинішньої складної фінансової ситуації, коли більшість громадян змушені буквально виживати, проблеми з організацією необхідного лікування та проведенням операцій по збереженню здоров’я, а інколи й порятунку життя, стають дуже серйозними.
    Люди, які опиняються у такій складній ситуації звертаються по допомогу до рідних та друзів, шукають благодійників, що готові допомогти.
Одним з таких щедрих благодійників став для нашої громади народний депутата України Дмитро Шенцев. Він неодноразово допомагав нам у вирішенні багатьох соціально-економічних проблем населених пунктів, матеріально підтримував тих, кому потрібне було дорого-вартісне лікування чи хірургічне втручання.
    Буквально днями необхідну допомогу на лікування отримало ще кілька мешканців нашої громади. Вони щиро вдячні Дмитру Олексійовичу за надану підтримку і зичать йому міцного здоров’я та всіляких життєвих гараздів.

    В.Слівченко голова Гатищенської громади, Вовчанський район


Повернення до списку


05.08.2020 00:00
Любі друзі!

Щиро радий вітати вас на Батьківщині великого живописця Іллі Юхимовича Рєпіна. Незважаючи на епідемію короновіруса в нашій країні і в усьому світі, ви знайшли в собі сили і можливість зустрітися на березі Сіверського Дінця і в черговий раз обмінятися безцінним досвідом в сфері образотворчого мистецтва.
Детальніше
15.09.2016 00:00
На самому краю Дворічанського району, на березі Оскола, розкинулося мальовниче село Тополі. Тут живуть надзвичайно дружні, добрі, працьовиті і чуйні люди. Вже понад 150 років, з часів побудови храму Олександра Невського, топольчани святкують своє престольне свято дванадцятого вересня, але так яскраво, багатолюдно і весело воно було відзначено вперше. До цієї дати приурочили святкування Дня села.
Детальніше
19.09.2017 00:00
    Сімнадцятого вересня Хотімля відзначала день села. Свято це пройшло вперше у сучасній історії села і зібрало дуже велику кількість і місцевих мешканців і почесних гостей, які приїхали, щоб привітати хотімлян.
Детальніше
Всi новини