персональний сайт

народний депутат України

«За словом - справа, за справою - результат»

Новини по:

Віками оспівана

05.03.2016 00:00 Віками оспівана

Жінка - мати, кохана, берегиня роду, віками оспівана в піснях та віршах. Перед нею вклоняються, нею захоплюються, її кохають. Теплі слова вітання на адресу жіноцтва напередодні цього прекрасного весняного свята пролунали зі сцени районного Будинку культури.

Великобурлучанок привітали з наступаючим святом та побажали щастя, здоров’я, кохання, сімейного благополуччя, творчої наснаги, мирного неба над головою голова райдержадміністрації Віктор Слиш, заступник голови районної ради Василь Сорокін і Великобурлуцький селищний голова Віктор Терещенко.

Прозвучало святкове вітання від народного депутата України Дмитра Шенцева. У подарунок всім жінкам Великобурлуцького краю від народного депутата на сцену було винесено кошик квітів.

А далі відбувся святковий концерт, який підготували солісти та творчі колективи районного Будинку культури. Час промайнув дуже швидко. Прекрасні номери, доброзичлива атмосфера у залі, вродливі жінки сприяли гарному настрою та позитивним емоціям.


Повернення до списку


18.04.2018 17:36
Народний депутат України Дмитро Шенцев з групою колег, народних депутатів, які не входять до парламентської більшості, направили альтернативне звернення до Вселенського Патріарха Варфоломія І про збереження канонічного православ'я в Україні і миру в суспільстві.
Детальніше
20.01.2014 00:00
Відповідно до кращих православних традицій і звичаів зустріла свято Хрещення Господнього чугуївська молодь.
Більше сотні молодих людей - активісти міських громадських організацій «Молоді регіони», «Скіф» і «Надія» - зібралися минулої неділі в урочищі Фігуровка на базі відпочинку «Будівельник», щоб відповідно з православною традицією зануритися в крижану Йордань. Розпочався захід з освячення купелі, яке провів настоятель Осинівського храму отець В'ячеслав. Після цього всі бажаючі (а таких знайшлося чимало, в тому числі і молоді мами з дітьми) змогли зануритися у води Сіверського Дінця, що став на один день в році річкою Йордан, де, як відомо, і був хрещений Спаситель.
Детальніше
17.08.2013 18:20
Народний депутат України Дмитро Шенцев привітав педагогічний колектив, учнів та всіх жителів села Базаліївка Чугуївського району із 110-річним ювілеєм школи.
Детальніше
Всi новини