персональний сайт

народний депутат України

«За словом - справа, за справою - результат»

Новини по:

Кроки мужності

21.12.2014 00:00 Кроки мужності

Робота працівників міліції була і залишається важливою для суспільства, бо саме їм довірено стояти на варті інтересів держави, боротися з порушенням закону і порядку, оберігати спокій наших громадян. Тим більше, що сьогодні служба в правоохоронних органах особливо важка і небезпечна.

Міліцейські будні вимагають від кожного високого професіоналізму, зразкової дисципліни і постійної готовності до самопожертви, щоб допомоги тим, хто потрапив у біду. Переконані, що ваша відданість справі та вміння долати труднощі будуть надійними оберегами як вашого життя і здоров'я, так і жителів Великобурулччини.

Про це говорили, вітаючи співробітників внутрішніх справ Великобурлуцького району, начальник райвідділу міліції Ігор Білун, голова районної ради Олександра Жиліна, перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Шестопалов, помічник народного депутата Дмитра Шенцева Галина Касьяненко, Великобурлуцький селищний голова Василь Сорокін.

За певні здобутки у професії, за мужність та відвагу велику групу працівників міліції нагороджено Почесними грамотами і подяками райдержадміністрації та районної ради, Великобурлуцької селищної ради.

Теплом людської подяки за добрі справи були виступи хореографічного колективу «Словяночка» та солістів районного Будинку культури. Бурхливими оплесками зустрічали присутні виступ Анни Лукяненко, яку запросив на свято міліції народний депутат Дмитро Шенцев.

Лідія Лукашова.


Повернення до списку


23.04.2014 00:00
26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС стався вибух, який за потужністю в сотні тисяч разів перевищив вибухи в Хіросімі і Нагасакі в 1945 році. У результаті аварії піддалася радіоактивному зараженню територія в радіусі більше 30 кілометрів. Чорнобиль став символом найбільшої в історії людства техногенної катастрофи, яка змінила життя мільйонів людей.
Детальніше
05.02.2018 00:00
75 роки тому на Дворічанську землю прийшов довгоочікуваний мир, за який наші діди та прадіди заплатили найвищу ціну – життя та кров. Віддаючи данину поваги тим, хто героїчно боронив рідну землю зі зброєю в руках та самовіддано працював у тилу, вшановуючи пам'ять тих, хто загинув, визволяючи район від нацистських окупантів, представники трудових колективів, громадськості, школярі Дворічанщини традиційно зібралися на мітинг пам’яті біля Меморіалу загиблим.
Детальніше
31.12.2014 00:00
Напередодні Нового року члени ветеранських клубів з поетичними назвами «Перлина», «Наталі», «Пам'ять», «Ріо-Ріта» зустрілися, щоб підвести підсумки року, що минає і побажати один одному нових успіхів у наступаючому.
Детальніше
Всi новини