персональний сайт

народний депутат України

«За словом - справа, за справою - результат»

Новини по:

Про очистку батьківської криниці потурбувався Дмитро Шенцев

27.08.2015 00:00 Про очистку батьківської криниці потурбувався Дмитро Шенцев

Про те, що вода - це життя, і її потрібно берегти як найдорожчий і найцінніший скарб, відомо всім з дитинства. З особливою бережливістю та повагою ставляться до криниць, збудованих власноруч, або їхніми батьками, люди старшого покоління. Саме така криниця розташована на подвір’ї родини Самойленків у селищі Печеніги. Старійшиною цієї родини є Самойленко Микола Акимович - учасник бойових дій у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років. Як давно був збудований колодязь, ніхто з членів сім’ї точно не скаже, лише знають, що то було дуже давно, і будував це джерело для родини батько Миколи Акимовича близько ста років тому. Для його дітей, онуків та правнуків вода в цій батьківській криниці й сьогодні залишається найчистішою та найдобрішою. Але будь-який організм, а колодязь є саме живим організмом, потребує догляду й піклування. Тим паче, що криниця є глибокою, більш десяти метрів, і доглядати за нею самотужки не просто.

Отож, при нагоді ветеран війни звернувся особисто до Шенцева Дмитра Олексійовича, народного депутата України, з проханням надати підтримку в очищенні криниці, бо востаннє це робилося більш двадцяти років тому. Народний депутат пообіцяв допомогти ветеранові. Наразі роботи по очищенню джерел у колодязі проведені, батьківська криниця знову наповнилася чистою джерельною водою. Благодійний фонд Дмитра Шенцева та його соціальний проект «Чиста криниця» вкотре здійснив добру справу та надав необхідну і важливу підтримку ветеранові війни.


Повернення до списку


18.04.2018 17:36
Народний депутат України Дмитро Шенцев з групою колег, народних депутатів, які не входять до парламентської більшості, направили альтернативне звернення до Вселенського Патріарха Варфоломія І про збереження канонічного православ'я в Україні і миру в суспільстві.
Детальніше
20.01.2014 00:00
Відповідно до кращих православних традицій і звичаів зустріла свято Хрещення Господнього чугуївська молодь.
Більше сотні молодих людей - активісти міських громадських організацій «Молоді регіони», «Скіф» і «Надія» - зібралися минулої неділі в урочищі Фігуровка на базі відпочинку «Будівельник», щоб відповідно з православною традицією зануритися в крижану Йордань. Розпочався захід з освячення купелі, яке провів настоятель Осинівського храму отець В'ячеслав. Після цього всі бажаючі (а таких знайшлося чимало, в тому числі і молоді мами з дітьми) змогли зануритися у води Сіверського Дінця, що став на один день в році річкою Йордан, де, як відомо, і був хрещений Спаситель.
Детальніше
17.08.2013 18:20
Народний депутат України Дмитро Шенцев привітав педагогічний колектив, учнів та всіх жителів села Базаліївка Чугуївського району із 110-річним ювілеєм школи.
Детальніше
Всi новини