персональний сайт

народний депутат України

«За словом - справа, за справою - результат»

Новини по:

Дмитро Шенцев: «Дарувати дітям радість» – не лише соціальний проект, а й один з моїх незмінних життєвих принципів

10.01.2018 00:00 Дмитро Шенцев: «Дарувати дітям радість» – не лише соціальний проект, а й один з моїх незмінних життєвих принципів

5 січня до Харківського цирку на новорічну циркову програму з’їхалися глядачі з Печенізького та інших районів округу, який опікує народний депутат України Дмитро Шенцев. Він не змінює традиції, що започаткував багато років тому, запрошуючи протягом року та в дні Новоріччя й Різдва Христового дітлахів на зустріч із цирком.

«Це є щастям для будь-якої людини, а тим паче для мене як батька трьох дітей та маленького онучка, - дарувати радість дитині й бачити її щасливі очі, - говорить Дмитро Олексійович. – Заради щасливих облич дітей варто жити й працювати».

На глядачів цього дня чекали герої новорічної казки – і Дід Мороз зі Снігуронькою, і майстри циркового мистецтва, які підготували дивовижні номери. Тут виступали і акробати, і повітряні гімнасти, і веселі клоуни та дресировані тварини. Артисти повеселили всіх на славу. Одним словом, дітвора з усіх загальноосвітніх закладів району разом з педагогами, батьками отримала цього дня, як і завжди, море позитивного заряду й задоволення, висловлюючи щиру вдячність Дмитру Шенцеву за прекрасний новорічний подарунок та велике добре серце. 


Повернення до списку


19.05.2014 13:00
Минулої неділі, 18 травня дорослі і діти Великого Бурлука подивилися нову програму національного цирку України "Ілюзія сучасності". Програма, яка традиційно складається з двох відділень, дуже різноманітна і цікава. Глядачів на арені розважали номерами з екзотичними тваринами - крокодилами, удавами, собаками і голубами. Дітлахам та дорослим особливо запам'ятався вихід жонглерів, акробатів і гімнастів, номер розрізання людини величезними пилами. Цирк - це завжди веселощі, відпочинок і гарний настрій.
Детальніше
01.02.2016 00:00
Другого лютого ми відзначаємо день визволення Дворічної та Дворічанського району від фашистських загарбників. Сімдесят три роки тому в ході запеклих і кровопролитних боїв ворог був вигнаний з дворічанської землі, а складна військова операція 6-го гвардійського кавалерійського корпусу під командуванням генерала-лейтенанта С.В. Соколова увінчалася успіхом. Німецька окупація району в роки Великої Вітчизняної війни почалася 24 червня 1942 року й продовжувалася майже 8 місяців. Війна прийшла тоді в кожен дім, залишивши після себе горе й скорботу. Немає такої родини в Україні та в Дворічанському районі, до якої б не доторкнулася гірка відмітка тієї страшної війни.
Детальніше
08.12.2014 00:00
Такий бойовий шлях пройшла Тамара Іванівна Зибцева, юним сымнадцятирічним дівчиськом відправившись на фронт. Восьмого грудня вона відсвяткувала свій 90-річний ювілей.
Детальніше
Всi новини