персональний сайт

народний депутат України

«За словом - справа, за справою - результат»

Новини по:

Дмитро Шенцев: «Дарувати дітям радість» – не лише соціальний проект, а й один з моїх незмінних життєвих принципів

10.01.2018 00:00 Дмитро Шенцев: «Дарувати дітям радість» – не лише соціальний проект, а й один з моїх незмінних життєвих принципів

5 січня до Харківського цирку на новорічну циркову програму з’їхалися глядачі з Печенізького та інших районів округу, який опікує народний депутат України Дмитро Шенцев. Він не змінює традиції, що започаткував багато років тому, запрошуючи протягом року та в дні Новоріччя й Різдва Христового дітлахів на зустріч із цирком.

«Це є щастям для будь-якої людини, а тим паче для мене як батька трьох дітей та маленького онучка, - дарувати радість дитині й бачити її щасливі очі, - говорить Дмитро Олексійович. – Заради щасливих облич дітей варто жити й працювати».

На глядачів цього дня чекали герої новорічної казки – і Дід Мороз зі Снігуронькою, і майстри циркового мистецтва, які підготували дивовижні номери. Тут виступали і акробати, і повітряні гімнасти, і веселі клоуни та дресировані тварини. Артисти повеселили всіх на славу. Одним словом, дітвора з усіх загальноосвітніх закладів району разом з педагогами, батьками отримала цього дня, як і завжди, море позитивного заряду й задоволення, висловлюючи щиру вдячність Дмитру Шенцеву за прекрасний новорічний подарунок та велике добре серце. 


Повернення до списку


24.10.2016 00:00
Наприкінці вересні жителі другого під’їзду будинку 7-а по вул. Гагаріна в Кочетку звернулися до народного депутата України Дмитра Шенцева з проханням допомогти у проведені ремонту покрівлі. В цьому під’їзді проживають десять сімей пенсіонерів, відремонтувати покрівлю власними силами вони не в змозі. На поміч прийшов Благодійний фонд Дмитра Шенцева. За декілька днів роботи були виконані.
Детальніше
18.12.2017 00:00
Нещодавно свій 90-й день народження відсвяткувала мешканка села Лиман, учасник війни Таїсія Данилівна Костіна. Знану і шановану людину з днем народження прийшли привітати голова та секретар Симинівської громади Ольга Голов’ятинська та Тетяна Каледіна, які побажали своїй землячці міцного здоров’я, сімейного затишку та вручили їй подарунок.
Детальніше
19.10.2014 00:00
Одна з головних задач, яку має вирішити Верховна Рада нового скликання, - відновити довіру виборців і всього суспільства до політиків, політичних партій та влади в цілому. В цьому переконують зустрічі кандидата в депутати з виборцями.
Детальніше
Всi новини