персональний сайт

народний депутат України

«За словом - справа, за справою - результат»

Новини по:

Пароль - Афган
20.02.2021 00:00 Пароль - Афган «Пароль - Афган» - такий лейтмотив зустрічі воїнів-інтернаціоналістів, яка відбулася 19 лютого в Старосалтівському Будинку культури. В гості до побратимів Старого Салтова приїхали воїни-інтернаціоналісти з Пісочинської ОТГ.

Детальніше

15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав
16.02.2021 00:00 15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав 15 лютого відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав і тридцять другу річницю виведення військ з Афганістану.

Детальніше

Звернення народного депутата України Дмитра Шенцева з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав
15.02.2021 00:00 Звернення народного депутата України Дмитра Шенцева з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дорогі воїни - інтернаціоналісти!
15 лютого - особливий день в нашій історії. Цього дня закінчилась нарешті війна. Війна, яка стала важким випробуванням і трагедією для сотень тисяч людей - тих, хто безпосередньо знаходився на Афганській землі, і тих, хто довгими й тривожними днями і ночами чекав вдома повернення своїх синів, чоловіків, батьків, друзів.
Детальніше

Переможці новорічного конкурсу відеопривітаннь побували в дельфінарії «Немо»
13.02.2021 00:00 Переможці новорічного конкурсу відеопривітаннь побували в дельфінарії «Немо»  Сьогодні переможці новорічного конкурсу відеопривітаннь отримали незабутні емоції та враження від яскравої вистави в Харківському дельфінарії «Немо». Новорічний конкурс ТРК "Слобожанка" проводить вже другий рік поспіль, і це чудово, що дітям дають можливість розкривати свої таланти і творчий потенціал.

Детальніше

Дмитро Шенцев взяв участь у пленарному засіданні сесії Дворічанської селищної ради
12.02.2021 00:00 Дмитро Шенцев взяв участь у пленарному засіданні сесії Дворічанської селищної ради Народний депутат України Дмитро Шенцев взяв участь у роботі другого пленарного засідання другої сесії Дворічанської селищної рад, яке відбулося 11 лютого 2021 року.

Детальніше

10 лютого - 78-а річниця визволення від нацистів
10.02.2021 00:00 10 лютого - 78-а річниця визволення від нацистів Десятого лютого Вовчанськ зазначив 78 річницю визволення від нацистських загарбників. В результаті рішучого наступу наших військ протягом тижня були звільнені всі населені пункти району, розташовані в східному напрямку, а також ряд інших сіл, що знаходяться в південному напрямку від міста і вже десятого лютого жителі Вовчанська радісно зустрічали своїх визволителів.

Детальніше

Звернення Дмитра Шенцева з нагоди Дня соборності України.
22.01.2021 00:00 Звернення Дмитра Шенцева з нагоди Дня соборності України. Щиро вітаю Вас із Днем соборності України!

Детальніше

Дмитро Шенцев: Хрещення Господнє - це час благих помислів і добрих вчинків, турботи про близьких і незнайомих людей, які потребують нашої допомоги
19.01.2021 00:00 Дмитро Шенцев: Хрещення Господнє - це час благих помислів і добрих вчинків, турботи про близьких і незнайомих людей, які потребують нашої допомоги 19 січня православні християни відзначають одне з найбільших і найдавніших свят - Хрещення Господнє

Детальніше

Привітання народного депутата Дмитра Шенцеваз Новим роком та Різдвом Христовим
30.12.2020 00:00 Привітання народного депутата Дмитра Шенцеваз Новим роком та Різдвом Христовим Дорогі земляки!
Від щирого серця вітаю вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Детальніше

Новорічні подарунки від Діда Мороза
28.12.2020 00:00 Новорічні подарунки від Діда Мороза У Старосалтівській громаді давно вже стало гарною традицією те, що з року в рік в ролі доброго Діда Мороза, який вітає малечу громади з Новим роком, завжди спільно виступають голова Старосалтівської громади Едуард Коновалов та народний депутат України Дмитро Шенцев, який ось уже протягом багатьох років є активним учасником і помічником громади у вирішенні її численних соціально-економічних проблем.

Детальніше29.05.2015 00:00
В загальноосвітніх навчальних закладах Великобурлуччини пройшли урочистості повя’зані з чудовим Святом останнього дзвоника, якого чи не найбільше очікують наші школярі. Пролунав останній дзвоник на урочистій лінійці і в Гнилицькій сільській школі. Він сповістив усіх учнів про закінчення ще одного навчального року. Для молодших школярів, які здолали перший і можливо, найскладніший етап навчання, і для їх товаришів із старших класів - він хвилюючий і водночас радісний. Та головна увага цього дня, звичайно, прикута до 7 випускників, учнів 11 класу, для яких День останнього дзвоника - це початок дороги у нове доросле життя.
Детальніше
25.05.2018 11:23
Останній дзвінок - це завжди світле і радісне свято дитинства.
Детальніше
05.09.2014 00:00
Турбота про дітей – одна з найбільш гідних і благородних справ. Дуже важливо зробити світ маленької дитини цікавим, корисним і красивим, доброзичливим та безпечним, адже дитячі враження залишають слід на все життя. А ігри та спілкування з однолітками займають важливе місце в розвитку дитини.
Детальніше
Всi новини