персональний сайт

народний депутат України

«За словом - справа, за справою - результат»

Новини по:

Дмитро Шенцев: ми маємо різні політичні, релігійні переконання, але всі маємо одне покликання – служити людям

15.01.2018 00:00 Дмитро Шенцев: ми маємо різні політичні, релігійні переконання, але всі маємо одне покликання – служити людям

На початку нового року, традиційно, народний депутат України Дмитро Шенцев запросив на зустріч представників громад районів і міст, що входять до складу 176 виборчого округу.

Під час зустрічі підведено підсумки роботи в 2017 році, обговорено реалізовані можливості та проекти минулого року, а їх чимало. Поспілкуватися було про що, адже в 2017 році, як і протягом всього періоду представництва Дмитра Шенцева у Верховній Раді України, народний депутат особливу увагу приділяв роботі на місцях з виборцями. Рік, що завершився, не став виключенням.

«Всі присутні на сьогоднішній зустрічі працюють в різних сферах економіки, представляють різні соціальні групи, мають різні політичні і навіть релігійні уподобання. Але нас об’єднує спільна мета – це зробити все можливе, все, що залежить від кожного з нас, щоб мешканцям сіл, селищ, міст Слобожанщини, та й країни в цілому, жилось краще. Щоб люди постійно відчували, що вони не на одинці зі своїми проблемами, що їм є куди піти й до кого звернутися»,- відзначив Дмитро Шенцев.

Було озвучено ряд питань, в тому числі й проблемних, з якими довелося зіткнутися та які планується вирішити у поточному році. Під час спільного зібрання окреслено перспективу подальшої роботи та співпраці на 2018 рік. «Незважаючи на досить складну ситуацію в країні, ми й надалі будемо реалізовувати не тільки вже діючі соціальні проекти, а й започатковувати нові»,- наголосив Дмитро Шенцев. 


Повернення до списку


24.10.2016 00:00
Наприкінці вересні жителі другого під’їзду будинку 7-а по вул. Гагаріна в Кочетку звернулися до народного депутата України Дмитра Шенцева з проханням допомогти у проведені ремонту покрівлі. В цьому під’їзді проживають десять сімей пенсіонерів, відремонтувати покрівлю власними силами вони не в змозі. На поміч прийшов Благодійний фонд Дмитра Шенцева. За декілька днів роботи були виконані.
Детальніше
18.12.2017 00:00
Нещодавно свій 90-й день народження відсвяткувала мешканка села Лиман, учасник війни Таїсія Данилівна Костіна. Знану і шановану людину з днем народження прийшли привітати голова та секретар Симинівської громади Ольга Голов’ятинська та Тетяна Каледіна, які побажали своїй землячці міцного здоров’я, сімейного затишку та вручили їй подарунок.
Детальніше
19.10.2014 00:00
Одна з головних задач, яку має вирішити Верховна Рада нового скликання, - відновити довіру виборців і всього суспільства до політиків, політичних партій та влади в цілому. В цьому переконують зустрічі кандидата в депутати з виборцями.
Детальніше
Всi новини