персональний сайт

народний депутат України

«За словом - справа, за справою - результат»

Новини по:

Дмитро Шенцев: ми маємо різні політичні, релігійні переконання, але всі маємо одне покликання – служити людям

15.01.2018 00:00 Дмитро Шенцев: ми маємо різні політичні, релігійні переконання, але всі маємо одне покликання – служити людям

На початку нового року, традиційно, народний депутат України Дмитро Шенцев запросив на зустріч представників громад районів і міст, що входять до складу 176 виборчого округу.

Під час зустрічі підведено підсумки роботи в 2017 році, обговорено реалізовані можливості та проекти минулого року, а їх чимало. Поспілкуватися було про що, адже в 2017 році, як і протягом всього періоду представництва Дмитра Шенцева у Верховній Раді України, народний депутат особливу увагу приділяв роботі на місцях з виборцями. Рік, що завершився, не став виключенням.

«Всі присутні на сьогоднішній зустрічі працюють в різних сферах економіки, представляють різні соціальні групи, мають різні політичні і навіть релігійні уподобання. Але нас об’єднує спільна мета – це зробити все можливе, все, що залежить від кожного з нас, щоб мешканцям сіл, селищ, міст Слобожанщини, та й країни в цілому, жилось краще. Щоб люди постійно відчували, що вони не на одинці зі своїми проблемами, що їм є куди піти й до кого звернутися»,- відзначив Дмитро Шенцев.

Було озвучено ряд питань, в тому числі й проблемних, з якими довелося зіткнутися та які планується вирішити у поточному році. Під час спільного зібрання окреслено перспективу подальшої роботи та співпраці на 2018 рік. «Незважаючи на досить складну ситуацію в країні, ми й надалі будемо реалізовувати не тільки вже діючі соціальні проекти, а й започатковувати нові»,- наголосив Дмитро Шенцев. 


Повернення до списку


19.05.2014 13:00
Минулої неділі, 18 травня дорослі і діти Великого Бурлука подивилися нову програму національного цирку України "Ілюзія сучасності". Програма, яка традиційно складається з двох відділень, дуже різноманітна і цікава. Глядачів на арені розважали номерами з екзотичними тваринами - крокодилами, удавами, собаками і голубами. Дітлахам та дорослим особливо запам'ятався вихід жонглерів, акробатів і гімнастів, номер розрізання людини величезними пилами. Цирк - це завжди веселощі, відпочинок і гарний настрій.
Детальніше
01.02.2016 00:00
Другого лютого ми відзначаємо день визволення Дворічної та Дворічанського району від фашистських загарбників. Сімдесят три роки тому в ході запеклих і кровопролитних боїв ворог був вигнаний з дворічанської землі, а складна військова операція 6-го гвардійського кавалерійського корпусу під командуванням генерала-лейтенанта С.В. Соколова увінчалася успіхом. Німецька окупація району в роки Великої Вітчизняної війни почалася 24 червня 1942 року й продовжувалася майже 8 місяців. Війна прийшла тоді в кожен дім, залишивши після себе горе й скорботу. Немає такої родини в Україні та в Дворічанському районі, до якої б не доторкнулася гірка відмітка тієї страшної війни.
Детальніше
08.12.2014 00:00
Такий бойовий шлях пройшла Тамара Іванівна Зибцева, юним сымнадцятирічним дівчиськом відправившись на фронт. Восьмого грудня вона відсвяткувала свій 90-річний ювілей.
Детальніше
Всi новини