персональний сайт

народний депутат України

«За словом - справа, за справою - результат»

Новини по:

Дмитро Шенцев вшанував пам'ять Євгенія Кушнарьова

17.01.2016 00:00 Дмитро Шенцев вшанував пам'ять Євгенія Кушнарьова

Сьогодні виповнюється дев’ять років з дня смерті Євгенія Петровича  Кушнарьова, колишнього очільника Харківщини, Почесного громадянина області, відомого політичного і громадського діяча.

Народний депутат України Дмитро Щенцев разом із головою Харківської обласної ради Сергієм Черновим, депутатами обласної ради, Почесними громадянами Харківщини, керівниками установ, громадськістю, близькими і друзями поклали квіти до обеліска Євгенію Кушнарьову.

Повернення до списку


07.07.2021 00:00
Сьогодні в Вовчанській лікарні після реконструкції відкрили приймальне відділення, оснащене за останнім словом техніки. Волчани і жителі сусідніх Старосалтівської, Вільхуватської і Великобурлуцької громад отримали відмінну медичну базу, де їм зможуть надати екстрену допомогу.
Детальніше
28.06.2019 00:00
У четвер, 27 червня 2019 року, народний депутат України Дмитро Шенцев побував на випускних вечорах в м. Чугуїв і с. Артемівка Печенізького району.
Традиційно яскраво, красиво і видовищно пройшов в Чугуєві міської випускний бал. На Соборній площі окрім винуватців торжества зібралися жителі міста, щоб провести в доросле життя 167 чугуївських випускників.
Детальніше
01.02.2019 15:35
Другого лютого ми відзначаємо день визволення Дворічної і Дворічанського району від нацистів. Сімдесят шість років тому в ході запеклих і кровопролитних боїв ворог був вигнаний із Дворічанської землі, а складна військова операція 6-го гвардійського кавалерійського корпусу під командуванням генерал-лейтенанта С.В. Соколова увінчалася успіхом.
Детальніше
Всi новини