персональний сайт

народний депутат України

«За словом - справа, за справою - результат»

Новини по:

Переможці новорічного конкурсу відеопривітаннь побували в дельфінарії «Немо»

13.02.2021 00:00 Переможці новорічного конкурсу відеопривітаннь побували в дельфінарії «Немо»

  Сьогодні переможці новорічного конкурсу відеопривітаннь отримали незабутні емоції та враження від яскравої вистави в Харківському дельфінарії «Немо». Новорічний конкурс ТРК "Слобожанка" проводить вже другий рік поспіль, і це чудово, що дітям дають можливість розкривати свої таланти і творчий потенціал.

  «Велика радість бачити щасливі обличчя дітей. У такі хвилини ми в черговий раз переконуємося, наскільки важливі для них наша увага і турбота. У свою чергу, Благодійний фонд Дмитра Шенцева буде і надалі підтримувати подібні акції і заохочувати дітей за успіхи», - говорить Дмитро Шенцев.

  Дякуємо всім учасникам цього конкурсу за активність, креативний, творчий підхід до підготовки відеороликів. До нових зустрічей.
Повернення до списку


18.12.2015 00:00
Напередодні дня Святого Миколая голова райради Антон Бабіець, депутат обласної ради Микита Шенцев і керівник громадської приймальні народного депутата України Дмитра Шенцева Леонід Борисов зустрілися з жителями села Граково.
Детальніше
27.08.2015 00:00
Про те, що вода - це життя, і її потрібно берегти як найдорожчий і найцінніший скарб, відомо всім з дитинства. З особливою бережливістю та повагою ставляться до криниць, збудованих власноруч, або їхніми батьками, люди старшого покоління.
Детальніше
29.05.2020 00:00
Благодійним фондом Дмитра Шенцева придбані і встановлені лавки біля будинку №27 по вул. Харківській в м Чугуїв. В рамках соціального проекту «Благоустрій», який реалізується на території Великобурлуцького, Вовчанського, Дворічанського, Печенізького, Чугуївського районів та м Чугуїв, виконано ще одне звернення жителів Чугуєва.
Детальніше
Всi новини