персональний сайт

народний депутат України

«За словом - справа, за справою - результат»

Новини по:

Переможці новорічного конкурсу відеопривітаннь побували в дельфінарії «Немо»

13.02.2021 00:00 Переможці новорічного конкурсу відеопривітаннь побували в дельфінарії «Немо»

  Сьогодні переможці новорічного конкурсу відеопривітаннь отримали незабутні емоції та враження від яскравої вистави в Харківському дельфінарії «Немо». Новорічний конкурс ТРК "Слобожанка" проводить вже другий рік поспіль, і це чудово, що дітям дають можливість розкривати свої таланти і творчий потенціал.

  «Велика радість бачити щасливі обличчя дітей. У такі хвилини ми в черговий раз переконуємося, наскільки важливі для них наша увага і турбота. У свою чергу, Благодійний фонд Дмитра Шенцева буде і надалі підтримувати подібні акції і заохочувати дітей за успіхи», - говорить Дмитро Шенцев.

  Дякуємо всім учасникам цього конкурсу за активність, креативний, творчий підхід до підготовки відеороликів. До нових зустрічей.
Повернення до списку


23.01.2014 00:00
21 січня 2014 року виповнилося 80 років з дня заснування Відкритого акціонерного товариства «Турбоатом». Цього дня вшановували працівників підприємства.
Детальніше
25.04.2018 09:16
Національна збірна України отримала екіпірування від першого віце-президента Федерації боксу України, народного депутата України Дмитра Шенцева напередодні матчевої зустрічі «Чотирьох країн», яку 26, 27 та 28 квітня прийматиме Харків.
Детальніше
30.10.2020 00:00
Шановні соціальні працівники!

Щиро вітаю усіх працівників соціальної сфери з професійним святом! Цей день – чудова нагода висловити вдячність тим, хто обрав таку потрібну і благородну сферу діяльності. Соціальні працівники - це люди, які можуть подати всім іншим приклад любові до людей, співчуття, милосердя.
Детальніше
Всi новини