персональний сайт

народний депутат України

«За словом - справа, за справою - результат»

Новини по:

Пароль - Афган

20.02.2021 00:00 Пароль - Афган «Пароль - Афган» - такий лейтмотив зустрічі воїнів-інтернаціоналістів, яка відбулася 19 лютого в Старосалтівському Будинку культури. В гості до побратимів Старого Салтова приїхали воїни-інтернаціоналісти з Пісочинської ОТГ.

Двадцять шість молодих хлопців зі Старосалтівської громади пройшли бойове хрещення на афганській землі, двоє - Олександр Лобанов та Микола Соловйов віддали своє життя. Хвилиною мовчання земляки вшанували їх пам'ять.

На зустрічі побував і народний депутат України Дмитро Шенцев, якого з салтівчанами пов'язує давня і міцна дружба. Багато спільних і нагальних тем було порушено під час спілкування. На деякі політик дав відповідь, деякі взяв в роботу.


Повернення до списку


18.12.2015 00:00
Напередодні дня Святого Миколая голова райради Антон Бабіець, депутат обласної ради Микита Шенцев і керівник громадської приймальні народного депутата України Дмитра Шенцева Леонід Борисов зустрілися з жителями села Граково.
Детальніше
27.08.2015 00:00
Про те, що вода - це життя, і її потрібно берегти як найдорожчий і найцінніший скарб, відомо всім з дитинства. З особливою бережливістю та повагою ставляться до криниць, збудованих власноруч, або їхніми батьками, люди старшого покоління.
Детальніше
29.05.2020 00:00
Благодійним фондом Дмитра Шенцева придбані і встановлені лавки біля будинку №27 по вул. Харківській в м Чугуїв. В рамках соціального проекту «Благоустрій», який реалізується на території Великобурлуцького, Вовчанського, Дворічанського, Печенізького, Чугуївського районів та м Чугуїв, виконано ще одне звернення жителів Чугуєва.
Детальніше
Всi новини