персональний сайт

народний депутат України

«За словом - справа, за справою - результат»

Новини по:

Звернення народного депутата України Дмитра Шенцева з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15.02.2021 00:00 Звернення народного депутата України Дмитра Шенцева з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав
Дорогі воїни - інтернаціоналісти!

 15 лютого - особливий день в нашій історії. Цього дня закінчилась нарешті війна. Війна, яка стала важким випробуванням і трагедією для сотень тисяч людей - тих, хто безпосередньо знаходився на Афганській землі, і тих, хто довгими й тривожними днями і ночами чекав вдома повернення своїх синів, чоловіків, батьків, друзів.
Шановні воїни-афганці, ви, як ніхто, знаєте справжню ціну війни і миру. І, як ніхто, вмієте дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє, за долю прийдешніх поколінь. Дякуємо вам за подвиг, мужність та вірність військовій присязі.
У цей пам’ятний день бажаю усім, хто пройшов нелегкий бойовий шлях, міцного здоров’я, щастя й миру, душевного спокою, успіхів у праці та добробуту в родинах.
Ми глибоко сумуємо за полеглими і висловлюємо найщиріші співчуття рідним і близьким тих, хто не повернувся зі страшного афганського пекла. Завжди будем пам’ятати тих, хто був до останнього вірний своєму обов’язку.
Вічна пам’ять загиблим! Вічна слава живим!

З повагою,
народний депутат України                                                                       Дмитро Шенцев


Повернення до списку


18.12.2015 00:00
Напередодні дня Святого Миколая голова райради Антон Бабіець, депутат обласної ради Микита Шенцев і керівник громадської приймальні народного депутата України Дмитра Шенцева Леонід Борисов зустрілися з жителями села Граково.
Детальніше
27.08.2015 00:00
Про те, що вода - це життя, і її потрібно берегти як найдорожчий і найцінніший скарб, відомо всім з дитинства. З особливою бережливістю та повагою ставляться до криниць, збудованих власноруч, або їхніми батьками, люди старшого покоління.
Детальніше
29.05.2020 00:00
Благодійним фондом Дмитра Шенцева придбані і встановлені лавки біля будинку №27 по вул. Харківській в м Чугуїв. В рамках соціального проекту «Благоустрій», який реалізується на території Великобурлуцького, Вовчанського, Дворічанського, Печенізького, Чугуївського районів та м Чугуїв, виконано ще одне звернення жителів Чугуєва.
Детальніше
Всi новини