персональний сайт

народний депутат України

«За словом - справа, за справою - результат»

Новини по:

Дворічанщина вшановує ветеранів

12.05.2014 00:00 Дворічанщина вшановує ветеранів

У Дворічній на Меморіалі загиблим воїнам відбувся мітинг, присвячений 69-річниці з Дня Перемоги. Вшанувати ветеранів прийшли жителі Дворічної, представники громадських організацій, молодь.

Зі словами вітань до присутніх звернулися голови районної державної адміністрації Сергій Радьков та районної ради Галина Турбаба, селищний голова Фархад Магомедов, голова районної спілки ветеранів Афганістану Микола Кондратенко. Сергій Радьков передав слова подяки та глибокої шани ветеранам від народного депутата України Дмитра Шенцева.

Після мітингу в районному будинку культури відбувся святковий концерт присвячений 69-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років. На ньому прозвучало відео звернення до всіх дворічан народного депутата України Дмитра Шенцева. «Наш святий обов'язок шанувати і пам'ятати про тих, кого сьогодні вже немає і, безумовно, про тих, хто ще з нами. Ми повинні зробити все, щоб ніхто не зміг чинити замах на велич подвигу радянського солдата, наших батьків і дідів», - йдеться у зверненні. По закінченню концерту прикордонники частували ветеранів Великої Вітчизняної війни та учасників святкових заходів «польовою кашею».


Повернення до списку


18.04.2018 17:36
Народний депутат України Дмитро Шенцев з групою колег, народних депутатів, які не входять до парламентської більшості, направили альтернативне звернення до Вселенського Патріарха Варфоломія І про збереження канонічного православ'я в Україні і миру в суспільстві.
Детальніше
20.01.2014 00:00
Відповідно до кращих православних традицій і звичаів зустріла свято Хрещення Господнього чугуївська молодь.
Більше сотні молодих людей - активісти міських громадських організацій «Молоді регіони», «Скіф» і «Надія» - зібралися минулої неділі в урочищі Фігуровка на базі відпочинку «Будівельник», щоб відповідно з православною традицією зануритися в крижану Йордань. Розпочався захід з освячення купелі, яке провів настоятель Осинівського храму отець В'ячеслав. Після цього всі бажаючі (а таких знайшлося чимало, в тому числі і молоді мами з дітьми) змогли зануритися у води Сіверського Дінця, що став на один день в році річкою Йордан, де, як відомо, і був хрещений Спаситель.
Детальніше
17.08.2013 18:20
Народний депутат України Дмитро Шенцев привітав педагогічний колектив, учнів та всіх жителів села Базаліївка Чугуївського району із 110-річним ювілеєм школи.
Детальніше
Всi новини