персональний сайт

народний депутат України

«За словом - справа, за справою - результат»

Новини по:

Дмитро Шенцев взяв участь в засіданні міжфракційного депутатського об'єднання «Слобожанщина»

27.03.2021 00:00 Дмитро Шенцев взяв участь в засіданні міжфракційного депутатського об'єднання «Слобожанщина» Разом із своїми колегами – народними депутатами Дмитро Шенцев взяв участь у засіданні міжфракційного депутатського об’єднання «Слобожанщина». На робочій зустрічі були присутні голови Харківської облдержадміністрації Айна Тимчук та Харківської обласної ради Артур Товмасян, керівництво Фонду державного майна України, керівники підприємств, представники правоохоронних органів. Обговорили ряд нагальних для області питань, які стосуються соціально-економічного розвитку і мають широкий суспільно-політичний резонанс. 

Одне з питань - результати розслідувань незаконних вирубок лісу. Обговорюючи, порушене питання народний депутат України Дмитро Шенцев наголосив на необхідності комплексного підходу до даного питання. «Минулий рік, як ніколи показав, що не слід легковажно відноситися до протипожежної безпеки в лісах. Минулорічні масштабні пожежі на Дворічанщині, Чугуївщині, Вовчанщині нашої області, а також на Житомирщині, Луганщині нанесли непоправної шкоди, як людям, так природі. Ще довго прийдеться її відновлювати», - констатував політик. Дмитро Шенцев вважає, що слід заздалегідь вжити заходів, як організаційних, так і правових щодо недопущення аналогічної ситуації цьогоріч. 

На засіданні також вивчили стан формування мережі надання адміністративних послуг в умовах адміністративної реформи; поточний стан будівництва нового онкологічного центру. 
Особливу увагу на зустрічі приділили ситуації, що склалася на  харківських підприємств електромашинобудівної галузі - заводах Електроважмаш та Турбоатом. Обидва підприємства є стратегічно важливими для України, адже виконують не тільки вітчизняні замовлення, а й зарубіжних контрактів, працюючи на національну безпеку та наповнюючи бюджет країни за рахунок міжнародних контрактів. Слід зазначити, що Україна одна з шести країн де є енергетичне машинобудування. Тому вирішення питання виходу вказаних підприємств зі складної фінансової ситуації є одним із пріоритетних завдань для керівництва підприємств, області та держави,  народних депутатів.

«Тільки консолідувавши можливості всіх гілок влади ми зможемо конструктивно вирішити проблемні питання регіону», - впевнений Дмитро Шенцев.
 


Повернення до списку


18.04.2018 17:36
Народний депутат України Дмитро Шенцев з групою колег, народних депутатів, які не входять до парламентської більшості, направили альтернативне звернення до Вселенського Патріарха Варфоломія І про збереження канонічного православ'я в Україні і миру в суспільстві.
Детальніше
20.01.2014 00:00
Відповідно до кращих православних традицій і звичаів зустріла свято Хрещення Господнього чугуївська молодь.
Більше сотні молодих людей - активісти міських громадських організацій «Молоді регіони», «Скіф» і «Надія» - зібралися минулої неділі в урочищі Фігуровка на базі відпочинку «Будівельник», щоб відповідно з православною традицією зануритися в крижану Йордань. Розпочався захід з освячення купелі, яке провів настоятель Осинівського храму отець В'ячеслав. Після цього всі бажаючі (а таких знайшлося чимало, в тому числі і молоді мами з дітьми) змогли зануритися у води Сіверського Дінця, що став на один день в році річкою Йордан, де, як відомо, і був хрещений Спаситель.
Детальніше
17.08.2013 18:20
Народний депутат України Дмитро Шенцев привітав педагогічний колектив, учнів та всіх жителів села Базаліївка Чугуївського району із 110-річним ювілеєм школи.
Детальніше
Всi новини