персональний сайт

народний депутат України

«За словом - справа, за справою - результат»

Новини по:

Дмитро Шенцев взяв участь у пленарному засіданні сесії Дворічанської селищної ради

12.02.2021 00:00 Дмитро Шенцев взяв участь у пленарному засіданні сесії Дворічанської селищної ради

Народний депутат України Дмитро Шенцев взяв участь у роботі другого пленарного засідання другої сесії Дворічанської селищної ради, яке відбулося 11 лютого 2021 року. Виступаючи перед присутніми політик наголосив, що кожному депутату слід пам’ятати, що за нього проголосували виборці і в цей непростий час перезавантаження влади, змін адміністративного устрою необхідно ставити інтереси виборців і громади вище власних амбіцій, незалежно від політичних уподобань, приймати виважені рішення в інтересах громади. 

На засіданні було затверджено Регламент Дворічанської селищної ради, Положення про старост Дворічанської селищної ради, вирішено ряд кадрових та організаційних питань. Також на сесії затвердили низку цільових галузевих програм. Було прийнято рішення із земельних питань за заявами фізичних та юридичних осіб.




Повернення до списку


18.04.2018 17:36
Народний депутат України Дмитро Шенцев з групою колег, народних депутатів, які не входять до парламентської більшості, направили альтернативне звернення до Вселенського Патріарха Варфоломія І про збереження канонічного православ'я в Україні і миру в суспільстві.
Детальніше
20.01.2014 00:00
Відповідно до кращих православних традицій і звичаів зустріла свято Хрещення Господнього чугуївська молодь.
Більше сотні молодих людей - активісти міських громадських організацій «Молоді регіони», «Скіф» і «Надія» - зібралися минулої неділі в урочищі Фігуровка на базі відпочинку «Будівельник», щоб відповідно з православною традицією зануритися в крижану Йордань. Розпочався захід з освячення купелі, яке провів настоятель Осинівського храму отець В'ячеслав. Після цього всі бажаючі (а таких знайшлося чимало, в тому числі і молоді мами з дітьми) змогли зануритися у води Сіверського Дінця, що став на один день в році річкою Йордан, де, як відомо, і був хрещений Спаситель.
Детальніше
17.08.2013 18:20
Народний депутат України Дмитро Шенцев привітав педагогічний колектив, учнів та всіх жителів села Базаліївка Чугуївського району із 110-річним ювілеєм школи.
Детальніше
Всi новини