персональний сайт

народний депутат України

«За словом - справа, за справою - результат»

Новини по:

15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

16.02.2021 00:00 15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав і тридцять другу річницю виведення військ з Афганістану.

15 лютого 1989 року радянські війська покинули Афганістан, де за 10 років війни загинуло понад 15 тисяч наших громадян. Довгих десять років трагічна війна в Афганістані викликала у свідомості людей біль і смуток за понівечені долі наших воїнів. Війна зламала життя багатьом молодим хлопцям.

В цей день в містах і селищах округу відбулися пам'ятні мітинги, ходи, зустрічі, присвячені пам'ятній даті.

У Харкові, Чугуєві, Вовчанську, Великому Бурлуку, Дворічній, Печенігах, Малинівці, Чкаловському біля пам'ятних знаків зібралися воїни-інтернаціоналісти, молодь, представники органів влади та місцевого самоврядування, небайдужі жителі. Присутні вшанували пам'ять загиблих солдат і офіцерів хвилиною мовчання, поклали квіти до монументів. Квіти до підніжжя пам'ятних знаків були покладені і від народного депутата України Дмитра Шенцева.

Вже багато років поспіль не змінює своєї традиції народний депутат України Дмитро Шенцев. В день виведення військ з Афганістану, зустрівся з хлопцями з ветеранської організації воїнів-інтернаціоналістів рідного ХТЗ - нині Індустріального району. «Заряд позитиву. Це справжні мужики, які не з чуток знають, що таке війна, доблесть і відвага! Для мене завжди велика честь і радість - спілкування з ними. У нас багато спільних тем і питань для бесіди», - говорить Дмитро Шенцев.

Вічна пам'ять і слава загиблим воїнам-інтернаціоналістам. А нині живим бажаємо міцного здоров'я, щастя, добробуту та родинного благополуччя.
Повернення до списку


18.12.2015 00:00
Напередодні дня Святого Миколая голова райради Антон Бабіець, депутат обласної ради Микита Шенцев і керівник громадської приймальні народного депутата України Дмитра Шенцева Леонід Борисов зустрілися з жителями села Граково.
Детальніше
27.08.2015 00:00
Про те, що вода - це життя, і її потрібно берегти як найдорожчий і найцінніший скарб, відомо всім з дитинства. З особливою бережливістю та повагою ставляться до криниць, збудованих власноруч, або їхніми батьками, люди старшого покоління.
Детальніше
29.05.2020 00:00
Благодійним фондом Дмитра Шенцева придбані і встановлені лавки біля будинку №27 по вул. Харківській в м Чугуїв. В рамках соціального проекту «Благоустрій», який реалізується на території Великобурлуцького, Вовчанського, Дворічанського, Печенізького, Чугуївського районів та м Чугуїв, виконано ще одне звернення жителів Чугуєва.
Детальніше
Всi новини