персональний сайт

народний депутат України

«За словом - справа, за справою - результат»

Новини по:

10 лютого - 78-а річниця визволення від нацистів

10.02.2021 00:00 10 лютого - 78-а річниця визволення від нацистів    Десятого лютого Вовчанськ зазначив 78 річницю визволення від нацистських загарбників. В результаті рішучого наступу наших військ протягом тижня були звільнені всі населені пункти району, розташовані в східному напрямку, а також ряд інших сіл, що знаходяться в південному напрямку від міста і вже десятого лютого жителі Вовчанська радісно зустрічали своїх визволителів.

   Загарбники були відкинуті за Сіверський Донець, де і сформувалася нова лінія фронту, а Вовчанськ до серпня став прифронтовим містом.

   В рамках святкування річниці історичної події у всіх населених пунктах Вовчанщини, де знаходяться численні братські могили воїнів, які загинули під час їх звільнення, відбулися урочисто-траурні заходи і покладання квітів представниками керівництва старостинських округів, народного депутата України Дмитра Шенцева і громадськості.
Народний депутат України Дмитро Шенцев в 78-му річницю визволення Вовчанська від нацистів, віддав данину пам'яті нашим героям.

   «78 років ... З точки зору історії - це мить. З позиції людського життя - величезний проміжок. І ми зустрічаємо цю дату з важким серцем, бо все менше залишається в живих наших героїв, батьків і дідів, які визволили нашу велику Батьківщину, що подарували нам право жити і бути вільними», - говорить Дмитро Шенцев.

   «Вдумайтеся! Звільнення Харківщини почалося 2 лютого з Дворічанщини. 9 лютого були звільнені Малинівка і Стара Гнилиця. 10 лютого - Вовчанськ. І тільки 23 серпня було повністю очищено від фашистської нечисті Харків. Протягом місяців неодноразово міста переходили з рук в руки. Скільки життів було покладено тут за цей час!

   Але пам'ять про наших героїв жива. І нашому поколінню потрібно зробити все, щоб на генетичному рівні передати її дітям і онукам. Потрібно, щоб наші славні предки завжди залишалися для них прикладом громадянської відповідальності, патріотизму, любові до Батьківщини і близьким. Вічна пам'ять і слава героям. А нам - бути гідними їх славного подвигу», - сказав Дмитро Шенцев, виступаючи перед учасниками.

Повернення до списку


18.04.2018 17:36
Народний депутат України Дмитро Шенцев з групою колег, народних депутатів, які не входять до парламентської більшості, направили альтернативне звернення до Вселенського Патріарха Варфоломія І про збереження канонічного православ'я в Україні і миру в суспільстві.
Детальніше
20.01.2014 00:00
Відповідно до кращих православних традицій і звичаів зустріла свято Хрещення Господнього чугуївська молодь.
Більше сотні молодих людей - активісти міських громадських організацій «Молоді регіони», «Скіф» і «Надія» - зібралися минулої неділі в урочищі Фігуровка на базі відпочинку «Будівельник», щоб відповідно з православною традицією зануритися в крижану Йордань. Розпочався захід з освячення купелі, яке провів настоятель Осинівського храму отець В'ячеслав. Після цього всі бажаючі (а таких знайшлося чимало, в тому числі і молоді мами з дітьми) змогли зануритися у води Сіверського Дінця, що став на один день в році річкою Йордан, де, як відомо, і був хрещений Спаситель.
Детальніше
17.08.2013 18:20
Народний депутат України Дмитро Шенцев привітав педагогічний колектив, учнів та всіх жителів села Базаліївка Чугуївського району із 110-річним ювілеєм школи.
Детальніше
Всi новини